• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Održavanje eurovolf 454?

jsmilaj2

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
98
Ja bi reko da bi bila greska u indikatoru koji je pricvrscen na zvono gdje je zamasnjak .
Provjeri indikator .
 

Markelo

Novi član
Tu od
16 Ožu 2020
Poruka
3
Hvala na savjetu. Provjerit cu sutra. Lp
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Markelo

Novi član
Tu od
16 Ožu 2020
Poruka
3
Evo jedno pitanje, zvao sam acm zagreb na broj telefona koji mi je na traktoru ali me izbaciva kao da se taj broj ne koristi, pa ako neko zna gdje mogu nazvati za dijelove za eurowolf 454 bio bi zahvalan. Ovaj broj ne radi.
 

Prilozi

  • IMG_20200317_090601.jpg
    IMG_20200317_090601.jpg
    86.8 KB · Pregleda: 5

Mika0905

Novi član
Tu od
6 Velj 2021
Poruka
1
Pozdrav, imam euro wolf 454 pomjesao nam je ulje i vodu. Nosili smo glavu na ravnanje i promijenili dihtung. Traktor je u stajanju i to se ponovo dogodilo, moram naglasiti da i prvi put je isto u stajanju.... Molim pomocc
 

jsmilaj2

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
98
Ako ste zamijenili dihtung glave , onda sigurno su orinzi na cilindrima prosli njih sigurno niste dirali ni mijenjali .
 

Najnoviji postovi

Na vrh