• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ogislav

O

ogislav

Guest
Pozdrav svima...

Iz Davora (b-p županija, kao i dobar dio forumaša koliko sam mogao primjetit...), od danas, 9. ožujka 2012. godine "suvlasnik" YANMAR F15D. Do sada 20-tak godina vjerni Hondi i frezanju "na ruke", napokon sjedeći. Nisam neki poljoprivrednik, volim biti "na zemlji" i pomoći u unapređenju rada na njoj ali od nedavno dosta slobodnog vremena, a i zbog potreba (6 djece) uvjetovali su promjenu koja me odvela do Yanmara. Između ostalog je to i zahvaljujući čitanju ovog foruma di sam se definitivno odlučio u nabavku ovog stroja. Pratit ću i dalje što objavljujete svi vi s bogatim iskustvom, možda potražim i koji savjet, ali i svoja iskustva prenijet ću ovdje. Nadam se dugom i plodnom radu bez kvarova i jeftinijim gorivom...

Ivan
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću Ivane iz predivnog Davora!, dobro nam došal! ...

., lipo uvodno predstavljanje!, sretno TI sa delom oko i na poljoprivredi., neka TE taj tvoj mali, ALI dobar stroj, dugo i dobro sluša bez kvara i neka gorivo bude koštalo ča manje novčića.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
B

bosniahos

Guest
.

Dobrodošal,dal radi prijelaz za preko kod vas.Sava se digla ovih dana ideš li na ribu.
 
O

ogislav

Guest
Pozdrav I tebi "preko Save" koja je ovih dana opet "niska" a ono malo što se digla je zanemarivo. Prijelaz radi normalno koliko mi je poznato jer ja koristim uglavnom most u Staroj Gradiški ako idem preko Save. Inače, prije mjesec dana sam se "ponovio" i u čamac domaće radinosti (hrastov, 5 metara) i stalno sam na vodi. Riba mi nije neka preokupacija moram priznat osim u kotliću i slično. Možda se opet probudi želja za štapovima, ali više u namjeri da naučim sinove...
 

Najnoviji postovi

Na vrh