• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem oglas iz usluge-prodaje se kombajn

number 9

Član
Tu od
21 Srp 2011
Poruka
115
oglas iz usluge-prodaje se kombajn Masey Ferguson,širina kose 180 cm,za ostale informacije nazvati 035/381-008





 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Isti ko moj, samo neznam sto mu je onaj veliki zeljezni kotac kod volana moj to nema...
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
model 30, ako se nevaram, na taj željezni kotač se podiže heder.......dok 31 toga nema.......neka me netko ispravi, ako griješim......inače, meni bi taj kombajn bio OK za moje potrebe......
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
kao stvoren za mala gospodarstva
to je motor snage?

perkins 30ks 4 cilindra mislim da je 1700ccm motor je ok malo bučan jer je smjesten tik do desnog uha :p:p

model 30, ako se nevaram, na taj željezni kotač se podiže heder.......dok 31 toga nema.......neka me netko ispravi, ako griješim......inače, meni bi taj kombajn bio OK za moje potrebe......

kužim nema hidraulične pumpe i vitlo je fiksno vidi se sa slike smješno....

ja jučer završio sa žetvom i sve u svemu zadovoljan 10ha palo bez nekih kvarova za sljedecu sezonu moram rijesiti kosu jer ne reže več čupa i podbubanj ili košara mi je nesto sumljiva ima tanke žice nekih 2 mm mislim da bi trebale biti od 6 mm....

kombaj je dosta spor i dosta malo uzimlje ali mic po mic da se napraviti dosta toga bez problema.....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh