• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OHV motor na kosilici

Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Imam kosilicu staru dvije godine, taman istekla garancija. Ima rucicu za cok i uredno je radila dosad, kad ju upalim prebacim rucicu i radi bez coka. Sada radi sam dok je cok povucen. Kad ga oduzmem ona crkava. Zna tko razlog?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Problem nije u zraku nego u premaloj količini goriva.
Bilo bi dobro ocistit fergazer,cdolazno crijevo i rezervar.

Prije svega provjeri rucku i sajlu za gas-čok,da se nije mehanizam otpustil ili sajla otkvačila.
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Ma sajla i rucka dobro rade, na dnu rezervoara je bio filter koji mi je izgledao lose pa sam ga izvadio. Sad bez coka vise ne crkava jedino jos malo trokira.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Probajoš bez filtera zraka da vidiš kak če motor radit pa buš sve znal.
Ako je isto dobava goriva je loša znači fergazer.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Otvori lonce karburatora i odvrni glavnu diznu i produvaj pa ce raditi ko sat. Neka trunka je verovatno upala i delimicno zatvorila diznu sto nije redak slucaj
 

Najnoviji postovi

Na vrh