• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Okretač traktora

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Ili s ovim u viceve, ili bude netko skopiral. Tko ima prednju dvoradnu hidrauliku. I rezervni kotač viška.... možda i koji hidromotor da ga vrti :icon_e_biggrin:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=iY2xKBwvhGc[/YT]
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,546
Lijepo za ravnicu. Na našim bi se bregima trokolica prehitila :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
bilo je več rasprave o tom videu prije 2-3 godine, no ja nekak verujem da se je i ručno okrenem v tom vremenu dok on sve ove operacije napravi.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
šanana ne radi se ovdje o natezanju kožice pa da ide brže ručno ..ovo je izum stolječa .


vaš velečasni
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
I da blokira jedan zadnji kotač, vrtio bi se kao ferko...
 

bariccc

Član
Tu od
13 Stu 2011
Poruka
101
to je jednostavno napravit ko ima izvod kardana na ph samo sto je smjer samo na desnu stranu!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Svi vi neverovani tomaši skupite pare i kaznite me s tim izumom .
Ja bum rado trošil više vremena na okretanje i strgal zadnje gume .
možda se javi još koji partner kao sponzor , pa podjelite trošak .


vaš velečasni
 

BorkyBj

Član
Tu od
9 Ruj 2013
Poruka
107
sad vam neznam točno mjesto reći, al negdje blizu koprivnice sam u polju kad sam prolazio vidio sam čovjeka da to ima na claas traktoru i okreće se u rotiranju...zanimljiva stvar i po meni za te veće traktore super..
 

Najnoviji postovi

Na vrh