• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Olt pneumatska sijacica

Stefi

Novi član
Tu od
16 Tra 2019
Poruka
3
Trebam pomoc na olt 4 reda pnemumaskoj sijacici stalno puca plasticni sigurnosni stift sta je razlog
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Negdje ima otpor na tom redu pa puca najslabija karika.Treba redom od ploče do aluminijskog prijenosa utvrditi gdje je otpor.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,505
Najvjerovatnije otišao onaj plastični zupčanik u kutiji za sjeme.Otšarafiš onih par M6 šarafa,skineš lim i mislim da su ti dva isto M6 šarafa i to odšarafiš.Dalje če te samo voditi ,imaš i jedan štift 6 milimetara kojeg treba izbit da bi zubčanik išel van.Tako bilo jednom kod mene,a jednom mi je tu isto zapekla masti zemlja pa je imalo veliki otpor isto pucal plastićni štift
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Prvo rukom probaj okretati kardan od reduktora ka kutiji, ako ne ide rukom, onda kreni od plocice pa nadalje. Svaki kardan moras moci okretati rukom. Sveto pravilo. Prvo otpusti onaj saraf na vratascima od plocice, ako si isao u rikverc i ulagac negdje nasadio moguce da je smotalo plocicu. Ili su vratasca pretegnuta, ako nije do toga, onda pregledaj taj plasticni zupcanik.

Prije nego rastavis kutiju, otkaci kardan sa reduktora pa okreci rukom, ako ide onda je prijenos u reduktoru koka varaždin
 

Stefi

Novi član
Tu od
16 Tra 2019
Poruka
3
Hvala vam svima sutra budem probao sve to pa cemo vidjet
 

Najnoviji postovi

Na vrh