• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Olt strižna zadnja ili imt strižna zadnja ?

vuki696

Član
Tu od
4 Kol 2018
Poruka
63
Pozdrav,za koju od ove dvije kose ima vise dijelova za kupiti ? i koju bi od te 2 vi preporucili ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,623
Govorim ti zato jer se te obje kose štopaju, a to ne vidiš kao na bočnoj kosi.
Ove dvostrižne se ne štopaju i brže su u radu.

Na slici OLT-ove je Gramip gredelj i za to ima dijelova (Alplas Čazma).
IMT ima dručije prste i pritiskivače. Pri nama su rijetke, a oni koji su imali bočne IMT, zamijenili su ih Gramipovima. Ne znam kakva je situacija s dijelovima.
 

vuki696

Član
Tu od
4 Kol 2018
Poruka
63
Hvala,uzet cu onda ovu oltovu.. ma imam 2 krave i 10 ovaca ne kosim ja mnogo pa mogu pomalo kosit.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Vuki, ima kod mene u susjedstvu vrlo povoljno OLT strižna kosa za prodati. Okolica Županje.

Ako te zanima, javi se privatnom porukom.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Ja imam olt takvu i svi dijelovi su se dali nabaviti bez problema kod lokalnih trgovaca, kosa samo po sebi nije skupa, mislim da je bila ispod 200 kn a letve sam jednom mjenjao. Ne znam od kud ste ali moja se isto prodaje, već nekoliko godina ju ne koristim i dajem rezervnih dijelova uz nju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh