• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

K

KRESO

Guest
Re: Pasquali

vjerujem da je skup a ova boja i svjetla me pdsjećaju na smart roadster :blackeye
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,581
Re: Pasquali

Skup ko vrag...al nist koristi...prico sam sa gazdom PA-VIN-a i kaze da ih je drzo prije ito ko i ferrarije (BCS grupacija). Kaze da snaga motora nije uskladena sa prjenosom. I da mjenjac dosta cesto odlazi
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,581
Re: Pasquali

bemtiiiiiii a je dobarrrrrrr....jel znas mozda cjenu?
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,581
Re: Pasquali

pasquali-mars1.jpg

PasqualiA.jpg
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
Re: Pasquali

neznam,ovde ti piše sve o njima-gore imaš sve o dizajnu,motoru.....

ovo ti je o njima Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 
G

GROF

Guest
Re: Pasquali

...POZDRAV DRAGOM DRUŠTVU SA POLJOPRIVREDNOG-NETA!!!

traktorići su lipi, dobri i skupi ko suvo zlato., a koštadu od; =18.000,00 eura., pa do neba., ZAVISI OD VELIČINE I OPREME..., A MORAM VAM SVIMA SKUPA NAPOMENUT., OVAJ MALI ŽUĆO KOJI POMALO RASTE IZ GODINE U GODINU JE PREDHODNIK NAŠEGA "TOMICE"; "tomo vinković"., NAŠ "TOME" radio se po licenci paskvalija., MA ZAMISLITE "MI" SMO NAKON DRUGE SERIJE PRESTIGLI TALIJANE., ALI KAKO KAŽE STARI NAROD., DA BI SE ČOVIK GRIJAL, MORA UVIK OGANJ LOŽIT... ,,, A NARAVNO., NEBI MI, BILI MI...,PA NAM ODMA SLAVA UDRILA U GLAVU I TU SE STALO..., A SAD SE I DAN DANAS RADI PO "DRUGOJ" SERIJI VEĆ 30 GODIN... I ČA SE MORE REĆ., OČITO DA JE SERIJA DOBRA., SAMO SE MINJADU BOJE, POKROVI MOTORA, NAZIVI,..., A UGLAVNOM JE SVE STARE VERZIJE...

BOG I ČITAMO SE...
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,581
Re: Pasquali

model EOS 6.50 14.000,00 € + PDV (46 KS)
model MARS 7.65 20.500,00 € + PDV (63 KS)
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,581
Re: Pasquali

de si pitaj komsiju kolka je cjena tom orionu bez kabine...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Pasquali

swizach kaže:
de si pitaj komsiju kolka je cjena tom orionu bez kabine...

Imaš ovdje broj
Obrisan neispravan link.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: Pasquali

traktori stvarno odlicno izgredaju,, 8)

swizach, nebi ti preporucio traktor bez kabine i to jos voćarski
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,581
Re: Pasquali

TX75 kaže:
traktori stvarno odlicno izgredaju,, 8)

swizach, nebi ti preporucio traktor bez kabine i to jos voćarski
ma reko mi je i krx pozega i mnogi jos,,,ali sto rec? osim da za model ifentican onom EOS-u kabina je 4700eura...pretrpit cu ja malo bolje te pare uloziti u jos zemlje...
 

Najnoviji postovi

Na vrh