• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OPG, staž, mirovinsko

I

ivan06

Guest
Pozdrav svima!
Vlasnik sam OPG-a (nasad trešanja), no inače sam diplomirani informatičar i radim u struci. Iza OPG-a zapravo stoji moja majka koja zbog pravnih razloga nije mogla registrirati na sebe. Mene zanima da li postoji mogućnost, ukoliko bi u nekom trenutku u životu dao otkaz i odlučio se neki period posvetiti voćarstvu, da li se meni to može računati pod radni staž? Pretpostavljam da si u tom slučaju sam moram plačati mirovinsko i druge stvari. Hvala na svakom pojašnjenju ili nekoj referenci gdje mogu više o tome pročitati.

Ivan
 
7

7589

Guest
Poštovani,
tražim trešnje za prodaju na štandu za potrebe obrta. Molim vas za kontakt podatke radi suradnje.
 
S

sokican

Guest
ivan06 kaže:
Pozdrav svima!
Vlasnik sam OPG-a (nasad trešanja), no inače sam diplomirani informatičar i radim u struci. Iza OPG-a zapravo stoji moja majka koja zbog pravnih razloga nije mogla registrirati na sebe. Mene zanima da li postoji mogućnost, ukoliko bi u nekom trenutku u životu dao otkaz i odlučio se neki period posvetiti voćarstvu, da li se meni to može računati pod radni staž? Pretpostavljam da si u tom slučaju sam moram plačati mirovinsko i druge stvari. Hvala na svakom pojašnjenju ili nekoj referenci gdje mogu više o tome pročitati.

Ivan
OVAKO ja ti imam jedan vrlo dobar program u vezi toga ja ti mogu ponudit mirovinu koja je namjenjena maž za poljoprivrednike tako da ti nije potreban radni staž a u tu mirovinu možeš otiči več sa 50 god. također uz minimalnu uplatu od 50 kuna mj. ali nisi obvezan tako da mislim da je to savršeno rešenje ja to koristim več dvije godine i suviše sam zadovoljan a vjeruj mi na kraju se isplati i to dvostruko jer na kraju kad odlućiš otići u mirovinu sve ono što si uplaćivao tjekom godina možeš podići u kešu i dobivati mirovinu samo od rente za više inf. br.tel:092/2664-787
 

Najnoviji postovi

Na vrh