• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

opgbrlic

matejB

Član
Tu od
11 Ožu 2015
Poruka
39
Pozdrav svima,

naime već duže vrijeme pratim ovaj forum pa sam se odlučio priključiti Vam, zovem se Matej, student sam, a moji se bave stočarstvom i ratarstvom nekih 14 godina, imamo 180 grla stoke, od toga 80 krava i ostatak telci, junice i bikovi u tovu, obrađujemo cca. 110ha. Od mehanizacije posjedujemo MF 5465, MF 3080 s prednjim utovarivačem, Same explorer 95 clasic također s prednjim utovarivačem, sve pripadajuće priključke te sa još tri opg-a koji uključuje tatinog brata Claas jaguar 860.:(nod):
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Bok opgbrlic, dobrodošao na Poljoprivredni Forum.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

matejB

Član
Tu od
11 Ožu 2015
Poruka
39
Bude, samo da skuzim kak sve radi u vezi postavljanja :)

2nk553c.jpg


fxtizt.jpg


evo jesenos priprema za žito :icon_keel:

2wexweo.jpg


i siliranje sjenaže
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
To ti stane i u jednu poruku,meni ne smeta ali bi se gazde mogle najutiti.:)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Kako je same zalutao medju masseye? :icon_biggrin:
Dobro dosao na forum!
Slobodno nabaci jos koju sliku crvendaca..
 

matejB

Član
Tu od
11 Ožu 2015
Poruka
39
Pa same je bio prvi veci traktor, u ono vrijeme cjenovno prihvatljiv, a kako su poslovi rasli trazilo se nesto kvalitetnije. Bude, bude :D:
 

Najnoviji postovi

Na vrh