• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Opomene od Hrvatske Poljoprivredne Komore

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,855
Kad si ti dobio opomenu pred tužbu onda nije bilo ovrhe.

Sad ti pošalju ovrhu sa svim pratećim troškovima pa ti kasnije dokazuj.


@IVANCIN nazovi njihovo računovodstvo i riješi to
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,580
Bez brige, završio sam ja jednom i sudnici, radi kao neplaćenog računa, protustranka je ostala "posramljena", nije bitno.
Unazad 3 godine sam bio dva put prijavljen inspektoru, policiji i Gradu da ne izvršavam svoje građanske dužnosti prema "obrtniku dimnjačaru". Donio mi to poštar na Badnjak. Ja sam im svima "odčestitao putem e-maila", argumentirao situaciju, dao dokaze da lažu i pozvao ih u nenajavljenu kontrolu. Došli su jednog dana, "ekipa", mi smo taman kretali u gorice, pretakati. Znači vlovili me na spavanju. Probali su biti pristojni i službeni, ja ih velikodušno primio i sve pokazao. Za kraj sam pitao: zar zaista sebi umišljate da su naši životi počeli onoga dana dok ste dobili svoju koncesiju. Bilo ih je pomalo sram. Ja se pred takvima i ovim državnim aparatom ne moram sramiti.
"Neka samo opišu moj način života" imali budu pravilo za postati Švicarska a ne Hr. " Amen...
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,024
Ve ste me sa tim vražjim dužnostima stavili vu veliku dilemu. Nije mi jasno da li se pod građanskim dužnostima podrazumijevaju i bračne dužnosti? Ako se podrazumijevaju onda sam sigurno jedan od onih koji ne izvršavaju građanske dužnosti, možda samo ponekad. Ako su bračne dužnosti posebna kategorija pak sam u velikom zaostatku i to bi mi moglo vrlo lako dojti na naplatu, bez opomene.
Kak god obrneš vu problemu sam, nisam ja za Švicarsku.
 

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209
Ekipa bok,
Da li još nekom stižu na E-Mail opomene za neplaćanje članarine Hrvatskoj Poljoprivrednoj Komori?
Da li je to obavezno ili su to varke.
Pozdrav
Dobio sam i ja..

Samo je zanimljivo što neko dobije da mora platiti a neko ne.. Baš me zanima koje kriterije imaju kad šalju mailove?
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,305
Iste kriterije po kojima ja dobivam uplatnice za članarinu HDZa. Iako nisam niti sam ikad bio član. Al papir taman za potkuriti v peći🤭
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,580
Ve ste me sa tim vražjim dužnostima stavili vu veliku dilemu. Nije mi jasno da li se pod građanskim dužnostima podrazumijevaju i bračne dužnosti? Ako se podrazumijevaju onda sam sigurno jedan od onih koji ne izvršavaju građanske dužnosti, možda samo ponekad. Ako su bračne dužnosti posebna kategorija pak sam u velikom zaostatku i to bi mi moglo vrlo lako dojti na naplatu, bez opomene.
Kak god obrneš vu problemu sam, nisam ja za Švicarsku.
Ne brini uvijek ima dobrih ljudi, bude se gospođa snašla 😜
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
igajte na ZASTARU...jel dvije ili pet godina, nema veze...ako nije bilo dokaza da su poslali uplatnicu, pojel vučić janjčića...
 
  • Like
Reactions: ZJ

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,684
Ja sam im sad poslal mail sa par "lijepih" riječi i slikom plačene članarine,baš me zanima odgovor.
 

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209
Meni opet stigao "podsjetnik" za 2022.g. da platim.. 😂
Jesam li jedini?
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
Na svu sreću mislim da nisi...
Također neki dan dobio "podsjetnik" 😎
 

Najnoviji postovi

Na vrh