• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ORANICA Ivankovo "prodaja" ili najam

  • Temu pokrenuo kkresimir
  • Datum prvog posta
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
K

kkresimir

Guest
Evo, kako naslov kaže. 1,15 Ha. Naslijedili pa nas zanima, mene i ženu, kako se kreću cijene oranica oko Ivankova. Zemlja nije zapuštena.
 
K

kkresimir

Guest
Pa kaj nitko ne zna kakva je situacija oko Ivankova?
 
B

Bobo

Guest
Pitaj lokalne stanovnike kako se krece cjena... reci da bi ti kupio neke zemlje pa te zanima... tako ca i oni formirat cjenu koju ti samo prepises ;)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Neznam dali je točno ali čuo sam da je kod mene cjena najma čak do 1500 kn jutro :shock:
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Marko355 kaže:
Neznam dali je točno ali čuo sam da je kod mene cjena najma čak do 1500 kn jutro :shock:
samo nek mu onda bude, nek gleda kak mu korov raste.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
daniel2356 kaže:
Marko355 kaže:
Neznam dali je točno ali čuo sam da je kod mene cjena najma čak do 1500 kn jutro :shock:
samo nek mu onda bude, nek gleda kak mu korov raste.
1500kn :lol: :lol: :lol:
mene vuku za rukav da radim zemlju da ne raste grmlje.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
ove god 500kg x 0,60kn=300kn tak ja plaćam zakup po jutru
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh