• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Osječki proljetni sajam 2011, 2012...

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Prošli je čak bio i "prodajni" sajam. Sad je teža situacija ali vjerujem da će opet biti prodaje.
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
kakvi je to sajam??jel ima sta strojeva,,bi ja probo skocit do njega,,iz kz,,:scratch
 
I

ivach13

Guest
1. vikend u 3. mjesecu ak se ne varam...

ja sam tamo s kubotama
 

knedlasb

Novi član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
6
Nisam još nikako bio na ovome proljetnom. jedno me zanima dali bude štandova sa sjemenom povrća a i ostalih sjemenskih stvari.
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Nisam još nikako bio na ovome proljetnom. jedno me zanima dali bude štandova sa sjemenom povrća a i ostalih sjemenskih stvari.

Sve što si naveo i strojeva,traktora i automobila,više vuče na poljoprivredu.
 
I

ivach13

Guest
Osječki proljetni sajam

iiii????

jel se vidimo ?

ja sam tamo od petka do nedjelje na samom ulazu kod onih narančastih japanca
 
I

ivach13

Guest
Tko dolazi ?!!

Ja sam tamo od petka do nedjelje na samom ulazu desno kod onih narančastih JAPANACA :)



IVAČ

malo detaljnije

petak 02. 03. 2012.
08,00 – 10,00 preuzimanje izložbenog prostora, izlagačkih iskaznica, aranžiranje izložbene površine
10,00 – 19,00 sajam otvoren za posjetitelje
11,00 svečanost otvorenja sajamske priredbe
19,00 sajam zatvoren za posjetitelje

subota 03. 03. 2012.
09,30 sajam otvoren za izlagače uz obavezno predočenje izlag. iskaznice
10,00 – 19,00 radno vrijeme sajma za posjetitelje

nedjelja 04. 03. 2012.
09,30 sajam otvoren za izlagače
10,00 – 19,00 radno vrijeme sajma za posjetitelje
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Ja mislim tamo doći, samo me zanima hoće li biti puno poljoprivredne mehanizacije ?
Mislim na to da ne bude malo, jer ćemo ići u Gudovac ove godine, pa ako se tu nema što vidjet ne bih ni dolazio...
 
I

ivach13

Guest
Prosle godine je bilo I to dosta. Nadam se da ce bit I ove
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Ja mislim tamo doći, samo me zanima hoće li biti puno poljoprivredne mehanizacije ?
Mislim na to da ne bude malo, jer ćemo ići u Gudovac ove godine, pa ako se tu nema što vidjet ne bih ni dolazio...

Mal je to sajam ne isplati se veću kilometražu poteći za dolazak.
 

dinamo

Član
Tu od
9 Ožu 2010
Poruka
56
slažem se sa tx75....
općenito slab sajam bar što se tiče izlaganja traktora i priključaka....
Bziovac puno bolji, vjerojatno pred kraj mjeseca...
to j to što se tiče slavonije i baranje... ak se ne varam....
 
M

MOCO

Guest
Bio sam prošlu godinu u proljeće, kupio nešto malo, sreo neke ljude, otišli u onu kuglanu na piće. Ma mislim da bi taj sajam komotno mogli radit svake druge godine.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Bio sam danas i čini mi se da ima više izlagača od prošle godine. Kao da je raznovrsniji, a još nisu stigli svi. I ove godine sajam i parking su besplatni. Vidit ću još sutra jel se vanjski dio totalno popunio. Poz
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Sutra sam tamo, može mi tko reći gdje se točno nalazi taj sajam ? Hvala
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Sutra sam tamo, može mi tko reći gdje se točno nalazi taj sajam ? Hvala

Evo ovako forumašu. Ideš autoputom od svog uključenja pravac Osijek. Na izlazu Čepin siđeš van, tu platiš nekih 35kn cca 4,5 eura. Od izlaza Čepin voziš prema gradu Osijek nekih 10 km, kad već budeš došao blizu grada i vidiš Portanovu ideš ravno preko nadvožnjaka, ispod podvožnjaka i prije drugog nadvožnjaka skreneš desno. Desnom trakom zaobiđeš semafor i uključiš se na 4 trake Strossmayerovu ulicu, prvi smeafor ti je za Plodine-Rikardo-MDProfil, tu ideš ravno i prestrojiš se u lijevu traku za lijevo skretanje, na drugom semaforu ideš lijevo za Lidl i tu parkiraj, jer je gužva stravična nećeš naći slobodan parking dole. Kad parkiraš auto kreni pravac šuma, to ti je sjever prema Dravi, tebi nizbrdo, nakon 100 koraka vidit ćeš masu i znaš da si na dobrom putu. Od Lidla imate jedno kilometar pjehe. To je to. Dobro došli! Poz
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Slika ´ko slika, imate vidjeti voćarski Fendt max opremljen, JD voćarsko-vinogradarski, kao i ostali njihov program. Malu Kubotu cca 9800 eura nova, vjerovatno za plastenike i za komunalne radove, paletu Steyera, prikolice, Amazone sijačice, freze i malčere svih HR proizvođača (glavnih), ručne rajcere za povrće ( dušu dalo), sijačice za povrće pneumatika, strojeve za obradu tla drljače, sjetvospremače, sjemenarske kuće preko trgovaca, proizvodnju plastenika iz Virovitice sa modelom od 8 m širine i 4 m visine cijevi fi 60, razne agregate za farme krava, akumulatorske prskalice, prskalice atomizere, klasičan sajam. Ima i Amaroka :) Šteta nema Hanna instrumentsa ove godine, također su mali popusti sa obzirom na sajam i tako... Ulaz je od 10 h, nemoj te dolaziti ranije jer vas zaštitari neće pustiti. To je najvea zamjerka ovakovom sajmu. Poz
 

Najnoviji postovi

Na vrh