• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ostalo- video-yutube

B

Bobo

Guest
To ja MF 135 u koji je ugradjen motor od nekog forda. Motor je V6 (zaboravio koliko KS) no traktoru je izmjerena brzina od 110km/h i to je bilo ravno samoubojstvu. Decki su iz Danske i nisu imali pametnijeg posla, pa se odlucili ubiti, ili u najmanju ruku polomiti...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
bože dragi...ajd ti sad reci...110 je previše i za traktor sa hidrauličnim ovjesom popput ratarkovog mf-a...ne znam kako su oni to postigli.ili na nekim valjcima ili po ultraravnoj pisti..
 
B

Bobo

Guest
Ma ne znam kako su mjerili, no tako pise na njihovoj stranici...
 
K

krx pozega

Guest
Nema šanse da taj traktor postigne toliku brzinu na cesti jedino na nekim valjcima ili neznam ja kako...morao bi u najmanju ruku biti povarit cijeli prednji kraj...ko bi ga na volanu uhvatio..novoga a kamoli tega
 
B

Bobo

Guest
Ne znam jesu li mjerili na cesti ili ne, ali znam i ja da je to nemoguce i u teoriji, pogotovo s traktorskim gumama koje ne mogu izdrzati toliku brzinu...

Uglavnom, valjda su mjerili na nekim valjcima, ili pisu pizdarije po internetu...
 
B

Bobo

Guest
Pogledaj par postova iznad i vidjet ces da se o tom clipu i raspravlja...
 
P

paor

Guest
Tražeći gljive, pukla me inspiracija ;) ...stari stanovi - 10mb, h264

[youtube:14daf]tRJuyxlk1sE[/youtube:14daf]
 
R

Ratarko

Guest
Kod nas nema stanova a nisu niti bili a živim 20 km daleko od tebe .
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Paor pa uz ovo bi bolje išla ona Pjesma rastanka ali samo instrumental a ne ova neka kinesko-japanska :?
 
P

paor

Guest
ne znam za tu pjesmu nažalost...ipak i s ovom je umjetnik :mrgreen: bio zadovoljan :mrgreen:

i naši stari su znali za izreku De gustibus non disputandum 8)
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
[youtube:21j8ix12]YdUGVMlu6lU&feature=related[/youtube:21j8ix12]

IMT 539 i tri brazde
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
[youtube:1fd9v6k6]gbIyrY4UCP4[/youtube:1fd9v6k6]


To vam je od mojeg rođaka john deere 180 KS .. ali je nadograđen na 220 ks
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
[youtube:3ko4ius0]6gWQl6x9asY&feature=related[/youtube:3ko4ius0]

! kako je ovo moguće ? hahahahhah 1 : 17 odgovor ! pogledajte od početka !
 
V

vedo

Guest
CHlas kaže:
http://www.youtube.com/watch?v=6gWQl6x9asY&feature=related ! kako je ovo moguće ? hahahahhah 1 : 17 odgovor ! pogledajte od početka !

Da nije bilo landinija,ferguson bi se prepolovio
 

Najnoviji postovi

Na vrh