• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oštećena poljoprivredna(epi) kartica

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Imam novu aktiviranu epi karticu, client uredno učitava, u internet postavkama certifikat je vidljiv, ali prilikom logiranja u agronet pojavi se ovo:

Poštovani, nije moguće nastaviti prijavu u sustav Agronet. Molimo provjerite jeste li ispravno postavili ePoljoprivrednu iskaznicu u čitač. Zatvorite prozor i pokušajte ponovno.​

Za one koje nisu probali, kartica je počela raditi i uredno očitava certifikat.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Jel imao tko problem da nakon aktivacije nove kartice neradi,.odbija ju na benzinskoj?
Aktivirana u agenciji, od certilie stigao mail da je aktivna, na.benzinskoj mrkva, juce i danas isao na 2, neradi
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,978
Plava kartica?

Koliko znam nju ne treba aktivirati?
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,978
Kako pobogu si dobio digitalnu? Meni kad je istekla su rekli da odustaju i da ih nema više i dobio plavu... Kao i još 15 ljudi koje znam...


Edit :


Odi na e poljoprivreda.. Plavi dizel i tamo pogledaj jel ti aktivna
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Ne koristim ti se ja time, ja u agenciju sve.
Radio sam ju (druga sad) krajem 9mj, nije mi ni ponudio uopce plavu, nisam ju ni koristio do juce uopce.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,978
Odi na e poljoprivredu. Tamo imaš uvid u plavi dizel. Imaš polje kartice.

I sve ti piše. Koliko plavog imaš i jel kartica aktivna ili nije.

Ako je tamo sve u redu onda nešto fizički nije u redu s karticom.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
U agenciji radi, u zg je aktivna, a na bengi neradi.
Jutros ju ponistio i budem dobio onu plavu ko ranije.
 
Na vrh