• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OT: što slušate... dok orete, kopate, pišete po forumu...

Vuga

Član
Tu od
7 Ruj 2014
Poruka
130
Bože, Bože, di baš ja, od svih sretnih Cigana,
da se rodim baš kad zadremaš?
Da me ne blagosloviš... Nikad ni ne osloviš...
Dok za nekim... Makarkakvim... Vašar raspremaš?

Dvaes četir dinara dužan sam kod mlinara...
Kod kovača ne smem svraćati...
Juri me dućandžija... Švićka za mnom kamdžija...
Jedva imam svirce plaćati...

https://www.youtube.com/watch?v=bxdz7lSsiv4
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Viđe vako jarane,pa koji si ti bosanac,slušaš ovo a ne sevdah,s tim da je i meni ovo super stvar:icon_rofl::icon_super:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Volim ba ja i sevdah, al ovo me vraća u ona lijepa vremena iz mladosti.
A da se pohvalim, u jenom lokalnom D. klubu, koji je dobro tad kotiro pušto sam muziku, ili bio DJ.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Izuzetno rijetko,al eto potrefilo se u prošlu subotu odsviro jednu staru sa nekom ekipom na nekoj proslavi(vino točim a vino ne pijem),jbt prsti ukočeni,znam ja al nejde,no dobro je ispalo.
Šta se tiče šefice,jes da mi se već krvi napila al nedam se ja,nisam od onih "da draga",stalno mrmljam(sebi u bradu):icon_rofl:,ajmo sad jaro:(snooze):
 
E

el pibe

Guest
labavi01 meni prsti nisu ukočeni ali znam ponekad kvalitetno zaboraviti na gaži kad se nešto ne svira dugo vremena:(:Ali nakon trećeg seta(nekoliko gemišta) već polako postajem skladatelj.Mi svirači prvi dan objasnimo situaciju tako da draga zna kako stvari funkcioniraju.U ostalom na bini me i upoznala tak da zna kaj more očekivati od mene i sa čime se bavim.Nego koji instrument sviraš?
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
E biti harmonikaš a ovu neznati,
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=V6V_XK5fQ0I[/YT]
Na lovačkim feštama sigurno si glavni?:drink:
 

Vuga

Član
Tu od
7 Ruj 2014
Poruka
130
eh to su bili dani kad se sviralo, al onda došo faks, cura itd....ekipa se raspala, a prsti odrvenjeli, iako odsviram tu i tamo nešto za dušu al prsti ne slušaju najbolje...
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
nermine.......harmoniko................znaš li da je moja draga isprošena.....jel tako ide:icon_pai:,pa nisam se nikad volio isticati ali da te svi grle i sline po tebi....naravno poslije puna litara......:icon_weed:

Vuga,pa o tome pišem.....znanja se nađe al prsti kruti.....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa šta je sada ovo????????????
Pun forum svirača!


E, sad je meni dosta.
Sad budem ja potražila svoju ekipu - ajmo seke i bracovi, ajmo recitatori, javite se, da svircima odrecitiramo koju, nek se vidi kaj je kvaliteta.:icon_mrgreen:
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Ima i nas podravaca mužikaša.Ja sam godinama sviral tamburaški bas a sada sam hegedaš (violinist).Trebamo se skupiti na vrpu i vudriti nekej.Pozdrav
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Labavi ona ako popije koji gemišt, onda buš morat ovu pjevat!:drink:
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=PMqnZmsxJYg[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh