• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OT: što slušate... dok orete, kopate, pišete po forumu...

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Taj sigurno ne može napuniti pet arena...
Njegov govor na kraju koncerta mi se dopada,pokušati ću citirati :".....hvala vam puno što ste došli, a još više vam hvala što nije bilo nikakvih ekscesa,niti problema, jer zadovoljniji sam da u publici ima petero prisutnih,I nikakvih problema, nego 7000 i samo jedan najmanji eksces.
Zato sutra ako vas pita netko a normalan je čovjek, recite mu kako vam je bilo, po vlastitom izboru, ali ako vas upita neka osoba a znate da ima problematično ponašanje, recite da je bilo grozno, dosadno, nevaljano,da ne idu nikako na moj koncert da to nije za njih,bez obzira ako se vama slučajno i dopalo......"
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,097

Nema razloga za svađanja jer pjesma¨kratko traje..... to bi trebala biti forumska himna....
 
Na vrh