• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OT: što slušate... dok orete, kopate, pišete po forumu...

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Čuo sam već ovu od PSY, hahah, hoće nadmašiti Gangam?? :(giggle):

Jedna lagana od Želje..:(clap):
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=64gnkW9gWKU[/YT]

I jedna za kolegu Buču! :icon_pidu:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=8Q7M7TgHvBg[/YT]
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
I večeras u veselom ritmu...:icon_eyes:
joooj cura mala, a ja malo veći, jooj kad je ljubim, sve mora da klečim!! :icon_jook:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=eFiMXynT18M[/YT]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
na ovo se okidalo prije 20 godina,[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Zw9T8DvJczM[/YT],uz ovu od Daniela se uvijek plesalo laganini ,stisnuto da se moglo čuti srce od plesne partnerice: Icon_syda:: Icon_syda:,[YT]http://www.youtube.com/watch?v=HKRYlXcCtd0[/YT],
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ovo su legende za sva vremena i moraš biti dobre volje uz njih,evo jedna prigodna,pošto ih je samo lijepo gledati dok se rascvatu a tek poslje kako su fine,:drink::drink::icon_super::icon_super:,[YT]http://www.youtube.com/watch?v=66al-kcaoPA[/YT],šta je domaće,: Icon_pidu:: Icon_pidu:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
A šta će Bučo drugo nego o ženama :icon_mrgreen: :icon_pidu:

ma tak treba..još dok se nije oženil..posle mu nebu žena dala da stalno gleda druge cure:icon_lol: inače bude :(punch): hehhehe :icon_pidu::icon_fU:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
ma tak treba..još dok se nije oženil..posle mu nebu žena dala da stalno gleda druge cure:icon_lol: inače bude :(punch): hehhehe :icon_pidu::icon_fU:

Ma kakva je to žena što ne da da druge cure gleda, takvu ne treba ni ženiti...:icon_lol: :biggrin:
oči služe da gledaju, nemamo ih džabe dva...:icon_lol::biggrin::(rofl):
Opasan nam je bučo od kako je sam, trebamo mu naći neku ljepoticu pod hitno koja će ga maziti i paziti...Mislim da će se složiti sa mnom kolega :(happy):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Ma kakva je to žena što ne da da druge cure gleda, takvu ne treba ni ženiti...:icon_lol: :biggrin:
oči služe da gledaju, nemamo ih džabe dva...:icon_lol::biggrin::(rofl):
Opasan nam je bučo od kako je sam, trebamo mu naći neku ljepoticu pod hitno koja će ga maziti i paziti...Mislim da će se složiti sa mnom kolega :(happy):

i ja ppsržavam tu ideju:(y)::(y):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Decki ja jos uvijek cekam jeste mi sta nasli svi obecavaju imaju nesto za mene ja cekam pa nista nadrapat cu u zadnje vrijeme me pocele ove udate i rastavljene lovit a ja jadan nemogu bijezat:icon_rofl::icon_rofl:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Decki ja jos uvijek cekam jeste mi sta nasli svi obecavaju imaju nesto za mene ja cekam pa nista nadrapat cu u zadnje vrijeme me pocele ove udate i rastavljene lovit a ja jadan nemogu bijezat:icon_rofl::icon_rofl:

Šta iskrenuo nogu pa ne možeš bježati? :p:
Ma mi ne obećavamo ništa, mi tek iznijeli prijedlog, tek treba biti izglasan..al sad će ljetna stanka pa neće ni stići do glasanja...:icon_weed:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma umoran od posla pa nemogu trcat i nemam kondicije:icon_rofl::icon_rofl:
Mani te se glasanja nego neki rucak spremite i nekog komada dovedite i ja odmah dolazim kilometri nisu bitni!!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma kaki ručak ..večera se bolje paše..kak djevojke vele..večera je bolje romantična..osim ako one i ne misle poslije na:icon_anal: ehhehehe

ma fučkaš ako če ga i ganjat žene..bitno da ga ne ganjaju njihovi muževi sa sjekirama ili puškama..:cool2:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@mali plavi ja sam mislio rucak obavimo malo razgledam po vasem kraju onda veceru obavimo i idemo u lov na zenske :icon_axe: a one na sta ce mislit bolje da mi to obavimo a ne mislit:(rofl):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
@mali plavi ja sam mislio rucak obavimo malo razgledam po vasem kraju onda veceru obavimo i idemo u lov na zenske :icon_axe: a one na sta ce mislit bolje da mi to obavimo a ne mislit:(rofl):

hehe ma može i tak...sam misoim da bi ti dosadilo vozliti se po samoj ravnici,nema nijednog brijega pa nemaš kaj razgledavat...a kaj se tiče lova na ženske..uhhh ima ih ko u priči..samo je jedan problem...neznaš koju bi odabrao:icon_rofl:kakve su sve lijepotice...no dok jednom dojdeš u lijepi naš kraj onda bi morali nekve najti za tebe a notmalno da i za mene...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma bi se ja brzo priviknuo na ravnicu ne brini ako se necu moc odlucit jel mogu vise njih odabrat:(devil): ti imas curu ti si zauzet nesmijes druge ni pogledat:(rofl):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Ma bi se ja brzo priviknuo na ravnicu ne brini ako se necu moc odlucit jel mogu vise njih odabrat:(devil): ti imas curu ti si zauzet nesmijes druge ni pogledat:(rofl):

hehe prvo mala ispravka..nemam više curu...tak da smijem gledati kaj god 6hočem..a kak god skoro svim muškarcima je u krvi da gledaju i druge žene a ne samo svoje cure/žene ne??a nekve bi se našle za tebe..ima dosta slobodnih cura tak oko 25 god ...a još dok vide tvoj auto,ma ima da padnu na dupe:)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Znaci morat cemo klub otvorit neki samih deckiju:icon_cool:
sta s mojim autom:icon_scratch:
 

Najnoviji postovi

Na vrh