• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OT: što slušate... dok orete, kopate, pišete po forumu...

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Nema do jednoklipca. Ili tucka u ritmu ili vrišti u gasu, i svakom ritmu muzike paše

 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dečki došel sam na jednu ideju, e sad kolko bi se to vama sviđalo ili ne da vidimo.
Znači neka statistika govori da je najviše članova on line vikendom, i to navečer? Jel tak? Pa sam došel na ideju kaj nebi napravili neki poljoprivredni vikend radio?
Online radio stream.
Ha?

Znači dok ljepo tipkamo navečer na forumu, da nam nebu dosadno, normalno nebu to pravi radio sa frekvencijom ali ovak bi moglo biti zabavno.
Znači ja imam mixete, programe za streamat program online, i sad npr, u subotu navečer kreće progran u 19h pa do 23h,sviralo bi se samo po željama, mislim da bi bilo fora. Npr @MUHA želi sve najbolje svom prijatelju @ZJ da sutra malo duže odspava uz pjesmu od Olivera "Nadalina"
Ili @plus želi kolegi @hotela pjesmu, "Varaždinu na placu ja pajdašicu mam"

To je kao primjer, naravno ko bi kaj naručil to sviramo. I sve ide uživo, kaj mislite o tome?
Danas postoji jako puno internet radio stanica.
Puno radi na taj princip, a ako bi se pokazalo super možemo i javljanja u eter napravit.
 

TihoST1

Dobro znana faca
Tu od
1 Sij 2021
Poruka
130
Dobra ideja,nadopunio bih ju sa poljoprivrednim forumom live podcastom,mislim da je to financijski održivo,pa pogledajte koliko članova ima forum.
Za početak svaki član jednu kunu.....i sve se složi malo po malo.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Svakako bi išli live, ali velim samo po željama bi svirali, eventualno ako nema želje, stavimo Mišu Kovača ili Tomisava Ivćica dok se neko ne javi. Po meni bi bilo super da slušamo program dok tipkamo.

E sad podcast je opet neka druga priča.
Ali radio bi bio fora sigurno.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Evo jedan zanimljiv video kak je nekad to bilo, ljudi koji su imali volju i sve al nisu mogli imat radio,. Ali kak svi znamo svaki početak je težak.

Ali zakaj se nebi i nas glas čul? Uz domaću kapljicu i ugodno druženje.

 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
U ovom videu je baš dobro prikazano sve kak je nekad bilo, al tak je bilo.
Pleh muzika svira uživo, nema tonske probe ni niš, tak bi i mi mogli, neku muziku iz sela ugostiti i bilo bi super, svaki tjedan novo selo, zanimljive goste stavimo u eter, javljana sa terena, kod nekih poljoprivrednika direktno na njivi ko kaj radi, ali bitna je volja.
Siguno bi imali publiku, ali nažalost najviše 300 slušatelja za početak bi mogli imat.
 

Najnoviji postovi

Na vrh