• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OT: što slušate... dok orete, kopate, pišete po forumu...

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,584
Marko Istrijan rasturio na Eurosongu. Skroman Umagež kao autor pjesme i izvođač koji je spojio autothone, etno i elemente moderne glazbe sa dizajniranim kostimima koji isto tako imaju jako puno elemenata Istarske narodne nošnje. Dizajnerica kostima isto tako je Istrijanka, koja je napravila veliku stvar, prezentirala Istru. Sama koreografija je originalna i odlično odrađena na stejđu. Sve pohvale Marku i cijelom timu koji je sudjelovao u ovoj izvedbi. Nema nič bolje od uvega na Eurosongu.:love:
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,584
Nisam okačio ispravan link. Evo originala. :love: Ispričavam se svima koji su voljni i željni vidjeti kako to rade Istrijani.💪🤛👊😻
 
Posljednje uređivanje:

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,808
Nisam okačio ispravan link. Evo originala. :love: Ispričavam se svima koji su voljni i željni vidjeti kako to rade Istrijani.💪🤛👊😻
Mnogima je bilo drago dok smo ga sinoć gledali u živo, ja sam bio ugodno iznenađen štimungom / atmosferom u dvorani, publiku ne možeš varati, "kao oni vragi, koji su bacali uroke" ...
Naš, HR dečko ima dobru pjesmu, ali svi pa i on pretjeruju u dodacima koreografije, oblačenja, no to je moje osobno mišljenje. I nebitno je za Svijet.
Za mene je taj dečko pun pogodak, bez obzira na konačan rezultat, on je HR zlato ovaj put. 🥂
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,584
Prvi put u povijesti Eurosonga se je dogodilo da je neki izvođač stao sa izvođenjem pjesme i dopustio da publika pjeva refren.
Koreografija je malo širi pojam koji obuhvaća sve iz izvođače (koji su u pratnji) plesači muzičari , kretanje i plesni koraci glavnog izvođača, plesna pratnja, rasvjeta itd...
Naravno da je jedan bitni segment koreografije kostimi koje su koristili. I oni su u skladu sa tematikom (koju pjesmom prenosi) publici.
Prateći plesači su u svoj koreografiji plesa ugradili sitne elemente Istarskog baluna. Ali to je prepoznatljivo onima koji znaju (ili su vidjeli) kako se pleše Istarski balun.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,594
Nisam baš ljubitelj eurosonga, ali nastup mu je bio 👍
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,584
Evo još jedne verzije Rim Tim Tagi Dim, koja vam se više sviđa od ove dvi verzije? Ova verzije je puno jednostavnija za skužiti onima koji ne znaju engleski .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,051
Čak nam je i glazba otisla u k..... rivu stranu. I tu nam truju mladost.....
Ovo se bu vrtelo na radio stanicama krače nego Mama ŠČ.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,808
Teško da bumo znali di su te pare 🙃, ali dečko je pokazao nešto, što u HR ima još samo jako malo ljudi. Ranije sam napisao u jednom komentaru da smatram da je on naše zlato, pa evo opet je bljesnuo. Bravo za njega i sve takve malobrojne među nama.
 

Najnoviji postovi

Na vrh