• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Otkup bundeva i tikvi

rebecca123

Novi član
Tu od
14 Svi 2012
Poruka
10
Poštovani, da li znate nekog tko otkupljuje bundeve ili butternut tikve na području Brodsko-posavske županije?

Unaprijed zahvaljujem!
 

navi8

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
32
Poštovani, da li znate nekog tko otkupljuje bundeve ili butternut tikve na području Brodsko-posavske županije?

Unaprijed zahvaljujem!

o kojima kolićinama se radi?
ima tu par ljudi ali sve ovisi o dogovoru s njima.
imaš PP

Pozdrav
 

navi8

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
32
jesi uspijela prodati?
nikakvoga odgovora nemamo.
po kojoj cijeni je išla tikva, ako si je prodala?
Hvala
 

navi8

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
32
aha, a čuj to ti je sve sada ako se možeš s kime dogovoriti. ako ne ideš na blef, pa ponudiš robu nekome i onda se dogovoriš za dalje...
 

brle

Aktivni član
Tu od
9 Sij 2013
Poruka
637
Kod mene u selu jedna žena radi bundeve već dugi niz godina i prodaje mislim u Austriju.Kaže da nemože podmiriti tržište.Radi se o bundevama čije sjeme je bez onog omotača.Sjeme ona također osuši,čovijek doveze ambalažu i isplata po kg.
 
A

adastra

Guest
Pozdrav svima.Da li netko zna tko otkupljuje hokkaido bundeve u HR?Ove godine nije veliki urod ali zbog kišne godine svi koje sam kontaktirala ne žele ni čuti.A sad spremljene u kašete imaju moje bundeve izbor da ih spremim ili bacim...
 
Na vrh