• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Otkup ekoloških kultura

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,086
Google i riječnik, druge nema. Moraš znat kako se zove na engleskom ili njemačkom i googlat, ali bez značajnih količina nema izvoza.


ima ima...
ima neka čar i u malim proizvođačima.

na tržištu postoje svakakvi proizvodi, i ako misliš da samo sa nekom velikom količinom možeš izvest, varaš se. :)

kvalitetan proizvod,konkurentna cijena i upadaš, povećavaš količine i to je to.
 

Hana1

Novi član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
27
da, mene zanimaju te manje količine za prodati. Nema šanse da ulazim u kredit za podizanje nasada, pa pomalo. Recimo u Varaždinu bi posadili aroniju i maline a u Istri smilje i mediteransko voće. Maline bi se manje prodavale kao svježe (samo neki dio) nego bi se radio sok, marmelada, liker a kad bi ih bilo puno i vino. Od aronije isto tako... Cilj je prodaja u turizmu najviše. A stranci kad kupe nešto onda možda i kasnije naruče, preporuče te nekome itd. Smilje..ne bih prodavala cvijet jer ne bih da ja rintam a drugi kupi vrhnje tj. et. ulje. Dali bi destilirati pa bi imali i eterično ulje, i hidrolat a radila bih i macerat..a tek sa njim se može napraviti svašta. Eto, u tom smjeru idu moja razmišljanja pa ako netko ima nešto dodati bilo bi lijepo. Hvala :)
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Za to šta bi ti nećeš vratit ulaganje u infrastrukturu tj. prostore sljedećih 100 godina. Nema na malo, ili prodaji konvencionalne proizvode koje će ti radit uslužno. Koliko ti treba da urediš prostor za sok, pekmez, ulje, vino, rakiju...
 

IVANCIN

Član
Tu od
19 Lip 2009
Poruka
150
da, mene zanimaju te manje količine za prodati. Nema šanse da ulazim u kredit za podizanje nasada, pa pomalo. Recimo u Varaždinu bi posadili aroniju i maline a u Istri smilje i mediteransko voće. Maline bi se manje prodavale kao svježe (samo neki dio) nego bi se radio sok, marmelada, liker a kad bi ih bilo puno i vino. Od aronije isto tako... Cilj je prodaja u turizmu najviše. A stranci kad kupe nešto onda možda i kasnije naruče, preporuče te nekome itd. Smilje..ne bih prodavala cvijet jer ne bih da ja rintam a drugi kupi vrhnje tj. et. ulje. Dali bi destilirati pa bi imali i eterično ulje, i hidrolat a radila bih i macerat..a tek sa njim se može napraviti svašta. Eto, u tom smjeru idu moja razmišljanja pa ako netko ima nešto dodati bilo bi lijepo. Hvala :)

Što mogu sa smiljem?
Imam ga jako puno, uništava mi pašu.
 

Hana1

Novi član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
27
Za to šta bi ti nećeš vratit ulaganje u infrastrukturu tj. prostore sljedećih 100 godina. Nema na malo, ili prodaji konvencionalne proizvode koje će ti radit uslužno. Koliko ti treba da urediš prostor za sok, pekmez, ulje, vino, rakiju...

a što to toliko treba za napraviti pekmez? Nisam balavica pa da nemam pojma...podrum i opremu za vino već imamo... vidim da je u Hr sve teško i sve problem. Najlakše je odustati od svega. Što misliš kako opstaju oni Opg-ovi koji prodaju suvenirnicama, na kućnom pragu, tržnici, poznanicima pa čak i preko FB? Ili u Hr ima mjesta samo za velike igrače?
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Za vinarstvo ne trebas nista, ispada da vino mozes i u stali radit. Prouci haacap.
Prostorija u plocicama, sve od inoxa.... sudoper, presa, kotao, pasterizator....
Kod nas se jos dosta radi na "crno".
 

mare

Član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
65
E raspitaj se okolo gdje se otkupljuje smilje ovdje ljudi voze pune kamione u Bitelice(okolica Sinja) a znam da imaju rasporedene otkupne stanice po citavoj obali i otocima
Pokusat cu ti nesto nac pa ti javim
 

MTLG

Novi član
Tu od
25 Kol 2015
Poruka
2
Poštovani,molim Vas ako bi mi htjeli poslati broj za otkup heljde,imamo oko 20 000t.
 

MTLG

Novi član
Tu od
25 Kol 2015
Poruka
2
Lijepi Vam pozdrav,evo htjela bih stupiti s Vama u kontakt,vezano uz otkup heljde,imam oko 20t,radi se o ekološkoj,odnosno konvencionalna ,jer smo tek ove godine započeli s time...pa me zanima da li bi htjeli dati kontakt telefon te firme za otkup za van..

Mi smo u Soblincu,to Vam je blizu Sesveta,heljda ima status konvencionalna,mi smo prva godina ekološke proizvodnje,prijelazno razdoblje.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

OmnisPower

Novi član
Tu od
29 Pro 2014
Poruka
23
Mi se bavimo povezivanjem samo ekoloških certidiciranih proizvođaća sa austrijskim otkupljivaćima. Nažalost,kako ste vi u prelaznome razdoblju, neće se moći preko nas ništa napraviti.da imate eko certifikat moglo bi se.ubrzo ću dobiti otkupne cijene koje se plačaju u Austriji.No, za sada znam da je potražnja za ekowaxy kukuruzom, otkupna cijena je od 300 eura plus waxy premija od cca 50 eura. Ako koga zanima ekowaxy kukuruz neka se javi na privat pa mu pošaljem više info.
 

OmnisPower

Novi član
Tu od
29 Pro 2014
Poruka
23
Ima li itko ekokukuruza od ove godine, minimalna količina bar 25 t.Normalno sa važćim eko certifikatom?
 
Na vrh