• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Otkup peradi

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
Ekipa mene interesira dali ima kakva firma,pojedinac i slično tko otkupljuje piliće,pure,patke,guske,.... nebitno na malo ili veliko,živo ili zaklano????
 
H

Hrvach

Guest
Svako ko ti otkupljuje je vjerojatno švercer ili preprodavač. Vjeruj mi ne možeš imati tolko puno koliko ne bi mogao prodati doma (naravno u pravo vrijeme). Znam ljude koji prodaju po 150 patki, 100 guske i neznam kolko pilića kad je sezona. Probaj tempirati tov da imaš npr. 50-100 guski za martinje ili božić pa ćeš vidjet kako ide prodaja
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

Svako ko ti otkupljuje je vjerojatno švercer ili preprodavač. Vjeruj mi ne možeš imati tolko puno koliko ne bi mogao prodati doma (naravno u pravo vrijeme). Znam ljude koji prodaju po 150 patki, 100 guske i neznam kolko pilića kad je sezona. Probaj tempirati tov da imaš npr. 50-100 guski za martinje ili božić pa ćeš vidjet kako ide prodaja

znam imam ja standardne kupce koji mi uzimaju ali me baš interesiralo dali ima netko,nešto,...ono dogovoriš prim. 10-30-50 kom spakuješ i odvezeš po toj i toj cijeni,a ako on može zaraditi 2-5-10 struko to je njegovo
 

Najnoviji postovi

Na vrh