• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Otpor GMO-u

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Sudeći po ovom članku možemo biti sretni ako se GMO istraživanja zadrže samo na biljkama.
GMO bebe
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
...su pametni i samosvojni. Dugo nisu niti htjeli u EU, dok nisu bili dovoljno jaki da ostanu svoji.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
davno sam ja reko da je sve otišlo u tri p.m. 1918... zato nam je sad strateški partner velika britanija, koja nas naprosto obožava.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Tako i treba Bačuške,a ne ovi stari prdonje u EU i Američka banda,treba se prema GMO-u postaviti ratnim metodama,sve ove njihove priče kako treba hrane stoje ali ima hrane dovoljno i na klasičan način samo treba posložiti ekonomiju,još jednom BRAVO RUSI:icon_thumright::icon_thumright::icon_thumright:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Pa mogu oni tako da ih odbijaju i osuđuju jer ih ne šljive ni 1% ali nemogu one državice koje su zadušene kod njih do ušiju i onda ide ucjenjivanje i ostale ''metode ubjeđivanja'' .
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Kada budale sjede u svim parlamentima,evo tek je godinu dana od ovih sankcija Rusiji,pa vidimo tko ima više štete,a najveću štetu trpi upravo poljoprivreda,oni bi Rusa ucjenjivali,ako se Kinez udruži sa Rusom,šlus,raspada se e unija a onda se bude vidjelo tko je sa kim radi interesa,jer ljubavi tu nema:icon_fU::icon_fU:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Treba izaći iz te tvorevine i biti svoj na svojemu. Neznam samo kak s ovakvim političarima?!
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
ipak svi mi živimo u modernom robovlasničkom društvu,htjeli mi to priznati ili ne, gdje par pojedinaca, robovlasnika, odlučuje o svemu , a mi smo samo prah

a kod nas nedaj bože da se nešto objavi u medijima, tv ...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
I to je izgleda adekvatan lijek protiv globalizacije izgladnjivanjem.
Kratko i jasno.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Kažem ja vama da samo oružje može počistiti gamad sa ovog svijeta,prvo domaće političare po kratkom postupku ,zato što su nas na prevaru uvukli u vražje gnijezdo,samo mi nije jasno od toliko ekstremnih skupina u Americi da nitko nije barem probao malo uništiti taj prokleti Monsanto,baš mi je drago kada se dešavaju ove katastrofe po Americi,neka ih tamani:icon_pidu::icon_pidu:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Ajkula tebi samo grmi u glavi da bi pobio gamad , za to se ide u zatvor jer je to protivzakonito.
Ja ipak mislim da je možda bolje promijeniti zakon da se on stavi u službu zaštite građana , znači zakonom staviti pod noge GMO.
I taj zakon sprovoditi , jasno.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Savo ,tko će promijeniti zakon,masoni i kapitalizam su najveće zlo ovog svijeta,kome pravo kom krivo,kakvi su to zakoni napisani ako kod nas a kažeš i kod vas lopov ima veća prava od onoga kome je nešto ukradeno.Sve počinje na lokalnoj razini i ide prema gore,žalosno je kada takve megalomanske korporacije imaju cijele države u šaci,totalni robovlasnički sistem novog doba.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Netko vas krivo informira, gmo se u EU uzgaja odavno, Spanjolska, Ceska, Slovacka i Rumunjska. I ovo je stavljeno na odluku svake clanice, a krajnju odluku o tome nece donjeti ni masoni, ni gusteri, ni baba salterusa, nego samo krajnji korisnici - kupci.
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
Ajkula tebi samo grmi u glavi da bi pobio gamad , za to se ide u zatvor jer je to protivzakonito.
Ja ipak mislim da je možda bolje promijeniti zakon da se on stavi u službu zaštite građana , znači zakonom staviti pod noge GMO.
I taj zakon sprovoditi , jasno.


Pa do sad smo bili zaštićeni, jer bio je takav zakon, pa su ga moćnici promijenili :icon_evil: , a što se tiče sprovođenja zakona, pa kod nas policajac nemože napisati kaznu za pojas, a da se ne povlače veze i vezice za istu :icon_toilet:
 
Na vrh