• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

otvaranje obrta

ctx80

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
76
Pozdrav imam par pitanja u vezi otvaranja obrta,imam bager i kamion kiper te c kategoriju sad me zanima mogu li otvoriti obrt za prijevoz i iskop i što je sve potrebno za otvaranje takvog obrta.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Mislim da bi trebal imati položeno za te strojeve,znači da imaš neke papire još,sad treba videti dal spada to možda u slobodne ili vezane obrte,tražiš obrtnicu,državi podmiriš kaj ju ide i radiš.Al možda bi ti bolje bilo otvoriti OPG za usluge.To je dosta šturo ovak s moje strane,al da se uputiš u grad ili općinu dobil bi više odgovora.Ili probaj telefonirati malo.Čak mislim da na netu ima dosta o tome.
 
M

Miško 007

Guest
Netrbaš ništa možeš otvoriti .
Ali kad ti počnu računi od 5000 kn na mjesec stizat vidit ćeš što je obrt...
Imam stanara s građevinskim obrtom...
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav imam par pitanja u vezi otvaranja obrta,imam bager i kamion kiper te c kategoriju sad me zanima mogu li otvoriti obrt za prijevoz i iskop i što je sve potrebno za otvaranje takvog obrta.

Možeš otvorit,,,,obrt za iskopa,,,za bager,,,,a za kamion moraš imat licencu, tj,ako je kamion stariji dobit češ da moreš samo za sebe delat,,a ako ne dobijaš da moreš vršit prijevoz i za druge,ali ima uvijet koliko mora bit star,makar se to toliko nije ni gledalo.,...nači sebi moreš,,za vlastite potrebe.....
Neznam dali po noivom moraš imat i završen ispit,,,licencu vozača,,,ako reg,kamion i sve na obrt,,navodno traže,,,i dobro pšazi,,,idi na doo,,ne na obrt,,,jer su velike razlike..ali to je duga priča,,,,ako te šta zanima idi na privatne poruke..pa pomoč čemo koliko se more,,,a i teta mi dela di se otvaraju obrti..pa se lako pročačka,,i vidi
 
B

BAGERISTA

Guest
Moraš imati kvalifikaciju ili zaposliti nekog tko ima:partyman:

Pitanje,je,,,ako radi sam i dali je on vlasnik na ime,,,ili je d.o.o.,,ima par caka..
 

Najnoviji postovi

Na vrh