• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ovo treba pročitati

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Sve to ljepo pise samo kakva korist seljaku, gazili su ga i gazit ce ga i iskoristavat dok je svijeta
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Sve to ljepo pise samo kakva korist seljaku, gazili su ga i gazit ce ga i iskoristavat dok je svijeta

Ovaj novinar je dirnuo u gnijezdo puno stršljena i mogao bi vrlo lako završiti na birou.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ma šta to vrijedi kad seljaci uvjek najebu,nikad njima nekasni plača oni uvjek če imat za sebe a za seljaka nikad.Seljaci su smrdili i uvjek če smrditi a nerazmišljaju da oni od naše muke žive a ne mi od njihove. Mi si pošteno zarađujemo kruh i to sa krvavim žuljevima. Uvjek čemo bit za njih seljaci i vjek če nas gazit,niko to neče promjenit.
 
Z

zetor4718

Guest
Dečki,ja nemam puno godina ali sam se milijun puta uvjerio,ako se sam ne izboriš za sebe,neče nitko drugi!Ja ne živim od poljoprivrede,ali u potpunosti razumijem vaše probleme u uvijek ču biti uz vas,a vjerujte mi promjene dolaze a neki nisu ni svjesni koliko brzo!od koga če ti paraziti živjeti kad svi vi vrijedni ljudi odustanete od toga?ti nametnici če se suzbiti,ili če se promjeniti ili čemo ih promjeniti.oni neznaju kad rade protiv svih nas da rade protiv sebe.ja govorim stvari koje su opće poznate,ali ponavljanje je majka znanja!
 
K

kemicar

Guest
kad kod nas prestanu uzgajati i proizvoditi budu uvozili još više
 
M

MOCO

Guest
kad kod nas prestanu uzgajati i proizvoditi budu uvozili još više

i meni se čini da će tako biti.
mljekari kažu da hoće veću cijenu, a onaj strašni lik iz kroacijastočara kaže da su oni zatražili odobrenje za uvozom još miliona lit.mlijeka-pa jel on uopće radi za ovu zemlju ja njeg ne kužim.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
ljudi moji kako vi razmišljate pa zar još uvijek niste upućeni u to da je potpredsjednik(Pankretić) vlade seljak on se bori za seljaka zar ste zaboravili da je pitao vladu dali njegov braco može primati poticaje i još nešto drugo zaboravio sam o čemu je bila riječ a i potptredsjednik sabora je seljak zadnji put kad su bili prosvjedi on se sa kosoricom srčano borio ali u tišini da ga nitko ne vidi i ne čuje pa šta bi htjeli da proizvodite zajedno s menom i da vam još i plate pa to je zbilja sramota eto meni još nisu platili a hvale se kako 12% proizvodnje izvoze u ameriku oni se valjda drže ono narodne "novci kvare ljude" pa zbog toga i ne daju pare.:madmana:

Koliko su seljaci ujedinjeni govori današnj prosvjed proizvođača duhana :eek:kupili se proizvođači duhana iz Virovitice ispred Virdžinije (Tako se zove naša duhanska industrija) i tražili veću cjenu a proizvođači duhana iz Suhopolja počeli pljuvat po njima da ne znaju što hoće itd. E vidite to je naša seljčka sloga(svi smo mi seljci) i zbilja ćemo daleko dogurati.
 
Posljednje uređivanje:

Zdenko1981

Član
Tu od
9 Sij 2008
Poruka
89
Ima istine u ovom članku, prije tri godine sam odustao od gradnje tovilišta za svinje. Moram priznati da mi nije bilo lako samo tako odustati jer sam na to utrošio i vremena i novaca ali ta farma je jednostavno bila precjenjena, u Njemačkoj se napravi za duplo manje novaca, a da nepričamo o ostalim davanjima prema državi. Danas sam sretan zbog te odluke i mirno spavam, obrađujem zemlju za vlastite potrebe a ponekad nešto i prodam.
A zbog ove politike uvoza ne stradavaju samo seljaci, posljedice osjećaju i veliki prerađivači.

Evo jednog naslova iz Podravskog lista:
"Panika u Đurđevcu: Natura pred stečajem
Posrnula đurđevačka tvrtka radnicima nije isplatila plaće za listopad i studeni, sezonski radnici od rujna ne mogu do novca, a kooperanti čekaju svojih tri milijuna kuna za mlijeko"

www.podravskilist.hr
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Re: pozdrav od jureka

pozdrav. Zovem se Jura, Živim u Črncu blizu varaždina. tu sam više zbog traktora. Pomalo šrafam po njima pa se zna dogoditi da kojega i popravim:(nod): od nedavno imam starog fordsona pa tak, z njim navlačim kosu, tu i tam pluge itd.
 

Najnoviji postovi

Na vrh