• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem P: Brane ili drljače za Tomo Vinković

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,692
Ponudi nešto, neznam ni sam koliko bi to vredilo. Neznam jel uopće ima svrhe uspoređivat ih sa ovim većima za veći traktor.
 

frenky

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
107
Ponudi nešto, neznam ni sam koliko bi to vredilo. Neznam jel uopće ima svrhe uspoređivat ih sa ovim većima za veći traktor.

A šta da ti ponudim a da te ne uvrijedim,lakše je kad onaj koji prodaje pita x para,pa se onda borimo oko cijene,ovako nije pošteno!
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,692
U obzir dolazi i zamjena za dvije dobre zimske gume dimenzija 185/60x14
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
mane ja i dalje stoim na 200 iako mi nisu baš potrebne jer imam trokrilne u odličnom stanju al bi mi valjale za neke poslove .......pozzzzzzzz
 

Najnoviji postovi

Na vrh