• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem P: Imt 533

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Oglas je iz usluge, traktor je od prvog vlasnika (pokojnog), prodaje ga moj kum, a vlasnica je teta njegove žene:weedman: i s njom će kupac sastaviti ugovor. Traktor je 1970. g., ima papire, ima 2278 radnih sati, ima kabinu i automatsku kuku, gume kao nove, vjerojatno su promijenjene jer originalne bi se već raspale. Limarija i felge su obojeni, stavljen je alternator, servisiran anlaser, novi akumulator, ulje u motoru, semering kardana, znači sitnice su porješavane i traktor je pali-vozi. Traktor se nalazi u Mariji Bistrici, za sve informacije molim zvati isključivo na 098/782-446, g. Krunoslav Babić, možete se pozvati na ovaj forum i reći da sam ja stavio oglas, tko zna, možda padne popust za gajbu:drinkers:. I ono najvažnije, cijena, postavljena je na 18 000 kn8). Par slikica:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
DeLux???? 70-to godište.... neznam baš


18 000kn nisu neki novci....
 

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Naljepnica je stavljena nova nakon lakiranja limarije, da li je istovjetna originalu, ne znam8)
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,674
Naljepnica je stavljena nova nakon lakiranja limarije, da li je istovjetna originalu, ne znam8)

na orginalu je umjesto deluxe pisalo made in yugoslavia :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
To je klasika, jednostepeno kvačilo i bez špere vjerojatno.
Neznam sad točno od kojeg je godišta 533 s dvostepenim kvačilom i šperom.
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Pozdrav!
Zetorboy,upravu si,nekad je pisalo made in yugoslavia,a sada kad kupujete naljepnice ima De luxe,tako i meni na 558 kad sam ga ofarbo dali su mi De luxe,rekli su da nema više made in yugoslavia....
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,674
To je klasika, jednostepeno kvačilo i bez špere vjerojatno.
Neznam sad točno od kojeg je godišta 533 s dvostepenim kvačilom i šperom.

moj je 77, nema šperu, al ima kompresor i bila je instalacija za zrak za prikolicu, sam šta je skinuta boca s njega i prije nego smo ga kupili
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
zaključavam

nego to nisu neki novci a dobra stroj za neke stvari tipa poganjanje cjepaća za drva, banzeka, vodene pumpe za navodnjavanje itd a usput si to sve prevedeš na prikolici...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh