• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem P:prikolica za drva (čeza)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Eurowolf

Član
Tu od
17 Ruj 2011
Poruka
90
Za metrice,razmak ručki vanjski jedan metar,tovarni prostor 3x1.80 metara 5metara drva vozi,gume nove continental stavljene prije 3 godine kad je završena 7.50-16,12-platni,napravljena od šasije od zastave 80-12,prednja osovina je stavljena iza i okrenuta u visinu tako da ima veliki klirens kuka fiksna od kamionske prikolice,postoje još poprečne ručke koje vežu ove glavne i lanac koji to sve povezuje po dužini da ručke ne trpe,cjena 2200kn
Info pp ili 0981948023
upload photos

forum image hosting

image url

screen capture tool

image hosting no account
 

Eurowolf

Član
Tu od
17 Ruj 2011
Poruka
90
Re: P:prikolica za drva (čeza) i vitlo ručne izrade

Na prodaju je i vitlo ručne izrade(neispravno) za traktor od tama 5000,izrađeno je od šasije od zastave sa originalnim nosačima od vitla,ima valjke za usmjeravanje sajle,sajla je u odličnom stanju oko 50m

Opis neispravnosti: kroz veliki šeraf sa gornje strane se vidi da gonjeni zupčanik nije puknuo,kad se ubaci ručka u položaj da se vitlo pokrene bubanj kod oterečenja stane,znači vjerojatno je neki manji kvar u nutra u pitanju,nemam vremena trenutno se zezati s tim i rastavljati ga i dajem ga kompletnog kao na slici za 1000kn,vitlo sam sam povario i kod mene uopče nije radilo.
info pp ili 0981948023
Prikolica i vitlo se mogu vidjeti u Adamovcu pokraj Zg.
imag

free image host

image upload without registration

upload image free
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh