• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem P: Štore 404

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Ne mogu vjerovati da pišem ovo, ali da probam. Treba mi hitno lova za zatvoriti kredit pa bi prodao traktor, 1983. g., neregistriran, ima papire, bez kabine, prvi vlasnik. Radnih sati samo nebo zna, na satu je oko 3900. Traktor nije razvaljen, ima par nedostataka poput teškog paljenja, na par mjesta je mastan, zadnje gume imaju ripnu, ali su malo ispucane. Cijenu bi stavio 40000 kn, toliko novaca mi treba, i rok mi je desetak dana, ako mi ne uspije, povlačim iz prodaje. Postoji mogućnost da ga kroz godinu dana otkupim nazad. Eto.
 

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Problem riješen na drugi način, može lokot. Otišla šansa za kupiti dobar traktor, neću ga prodati nikad :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh