• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pa da se predstavim...

  • Temu pokrenuo Branimir-Pag
  • Datum prvog posta
B

Branimir-Pag

Guest
Bok,
evo da napisem par rijeci o sebi. Zovem se Branimir ( ocito;) ), inace sam sa Paga, ali kako studiram tu u Zagrebu moglo bi se reci da zivim pola/pola ( pag-zagreb). Studiram Agronomiju, smjer stočarstvo, tj. pisem diplomski tako da bi se moglo reci da sam gotov. Inace se bavim uzgojem ovaca i proizvodnjom paškog sira. Uz to malo vinograd, pčele, ribolov, lov i sad planiram napravit kunicarnik i bavit se malo s kunicima, sto je i jedan od razloga sto sam dosao na ovaj forum.
Eto to bi bilo ukratko od mene...
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Bok,
evo da napisem par rijeci o sebi. Zovem se Branimir ( ocito;) ), inace sam sa Paga, ali kako studiram tu u Zagrebu moglo bi se reci da zivim pola/pola ( pag-zagreb). Studiram Agronomiju, smjer stočarstvo, tj. pisem diplomski tako da bi se moglo reci da sam gotov. Inace se bavim uzgojem ovaca i proizvodnjom paškog sira. Uz to malo vinograd, pčele, ribolov, lov i sad planiram napravit kunicarnik i bavit se malo s kunicima, sto je i jedan od razloga sto sam dosao na ovaj forum.
Eto to bi bilo ukratko od mene...

Pozdrav susjed Branimir i dobrodošao na forum!
Kavica u Marineru?;)
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Lijep pozdrav imam neka pitanja za tebe ako si voljan da podjeliš svoje znanje sa nama zanima me proizvodnja sira od koza pa me zanima proces od prešanja i sušenja upotrebljavam sirilo pa mi tu nešta zapinje u proizvodnji sir radim za svoje potrebe nešta malo se proda...
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
ako Bog da za 10-15 dana... se znamo?

Ne vjerujem, friški sam dolje. Ulica sto metara prije bijelog svjetionika, tamo skroz desno uz plažu. Ako ne upali prvo planiranje, dolje sam za spojeni vikend krajem lipnja..
 
B

Branimir-Pag

Guest
Tamo di su one ko zgrade? Ma da znam. Super pa se mozemo druzit, popit neku kavu i tako. Ja sam cijelo ljeto dole, mozes se javit ako ti treba koji crv za ribolov ( besplatno naravno). aj pozdrav
 

Najnoviji postovi

Na vrh