• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Panonka

Leona

Novi član
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2
Moze jedno pitanje
Nabavio sam si zeceve i novi sam u tome imam ih tek par mjeseci pa me zanima kotenje
trenutno imam panonku kojja mi se okotila 17.11. zeceve sam odbio od nje nakon 45 dana
i ponovo ju napario i tako mi se jucer okotila nevjerovatnih 15 komada.
Ali nije se okotila u gnjezdu nego van gnjezda jedno mrtvo koje je sama odvoila a ovih
14 ostalo zivo medutim danas dodem ih vidjet i oni svi mrtvi cak je jedno i pojela
ostala samo glava
Mozete li mi reci koji su razlozi i sta mi je ciniti
hvala unapred
i zasto tako puno ih okootti
 
Posljednje uređivanje:

pilot

Novi član
Tu od
6 Ožu 2016
Poruka
18
Vidim da nitko nije bio u stanju odvojiti jednu minutu i čoviku pomoć, pa ču ja napisat iz svoga iskustva nekoliko riječi iako je prošlo godinu dana može nekome pomoći ko tek počima sa uzgojem...
Kunica može odbaciti mlade zbog dosta faktora, canibalizam, prehrana, tezak okot, ukoliko mis prode kroz gnijezdo i ostavi miris, nedostatak pitke vode itd panonci su hibridni kunici i nije cudno da ti je okotila 15 komada to možes ocekivati i u buduce, sto se tice kunice koja pokolje mlade kao sta sam ti rekao moze bit dosta faktora ti sam mozes zakljuciti koji je od ovih navedenih i postupati u skladu s tim, nadalje ista ta kunica u buducnosti nemoraa nikada vise poklati mlade i zato joj daj sansu ali ako se i drugi put dogodi da ih pokolje onda je se rijesi i nabavi drugu:icon_thumright:
 
Na vrh