• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

papiri

ctx80

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
76
molim da mi pomognete ako znate
imam priliku kupit tamića 75 koji je bio sandučar i na njega je stavljena kipa ali nije rađen atest zanimame dali su potrebni kakvi posebni papiri od baš tog sanduka koji je stavljen da se može napravit atest
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,973
Sanduk je stavljen isto od tamiča ili?
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
molim da mi pomognete ako znate
imam priliku kupit tamića 75 koji je bio sandučar i na njega je stavljena kipa ali nije rađen atest zanimame dali su potrebni kakvi posebni papiri od baš tog sanduka koji je stavljen da se može napravit atest

Svojevremeno sam se bavio prodajom vozila. Sve što nije navedeno u papirima u ovom slučaju knjižici vozila i saobraćajnoj knjižici i sve preinake koje se vrše na vozilima moraju proći atest koji se radi u stanici za tehnički pregled vozila inače se nemože registrirat. Ako imaš originalne papire od sanduka to će ti samo olakšat atestiranje ali svejedno se vozilo mora ponovo atestirat zato što nije predviđeno za tu vrstu sanduka.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Jer sam ga ja htel uzeti,al sam odustal.Kad ga kupiš javi mi kakvi je točno.Kolko daješ za njega?
 

Najnoviji postovi

Na vrh