• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Partner 350 problemi

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A kaj ja znam ... Tak su mene učili.
A zakaj su onda dva šerafa i preko oba podešavaš ? Zakaj nije dovoljan samo jedan za ulazak goriva ? Zakaj svi govore da treba podesiti smjesu zraka i goriva !?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
dva vijka su zato jer na jednom podešavaš količinu goriva na niskim broju okretaja ili ti leru a drugi je za količinu goriva kod maksimalno otvorenog leptira ili ti punog gasa ..na njemu se ujedno podešava maksimalni broja okretaja radilice
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A onaj treči koji se nalazi kod sajle gasa ? Kaj nije taj za podešavanje ler gasa ?
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ček ček .... Ajmo ponovo.
Tri su šerafa: citiram
1. na jednom podešavaš količinu goriva na niskim broju okretaja ili ti leru
2. drugi je za količinu goriva kod maksimalno otvorenog leptira ili ti punog gasa
3. taj je za podešavanje broja okretaja na ler gasu
Pa kaj nemaju ovaj prvi itreći, po objašnjenju, istu funkciju ?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ček ček .... Ajmo ponovo.
Tri su šerafa: citiram
1. na jednom podešavaš količinu goriva na niskim broju okretaja ili ti leru
2. drugi je za količinu goriva kod maksimalno otvorenog leptira ili ti punog gasa
3. taj je za podešavanje broja okretaja na ler gasu
Pa kaj nemaju ovaj prvi itreći, po objašnjenju, istu funkciju ?
na jednom se podešava količina goriva a na d rugom broj okretaja ..prosudi sam :mur:

Na neki način jesu ta da vijka u interakciji ..dok digneš broj oketaja moraš odviti L vijak jer ti je inače smjesa presiromašna , i obrnuto .
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
E sad mi je jasnije čim si lupil glavom po zidu ! Hvala kolega @puknuti ! ( al nisi se trebao rasrditi )
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ma nisam ti ja srdit , ako zbilja želiš shvatiti kako radi karburator motorke držim instrukcije iz materije .
Poslje usmenog , dolazi pismeni i praktična nastava .

Ponavljamo gradivo dok ima salama na tavanu .
Pvi slobodni temrin za dogovor je sutra ujutro u zelinskoj cesti ....ili bilo gdje na relaciji jankomr - popovec
 

Nicky

Član
Tu od
18 Srp 2014
Poruka
91
jucer bio sa svojim P 350 u šumi...ma neda se pricati...same pohvale,ipak nije za nekog profesionalca,ali za svoje potrebe je dovoljna...onako za malo suhog iz šume dofurati :p
 

Najnoviji postovi

Na vrh