• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pavin sajam

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Poziv za sve forumaše,ako su blizu,imaju volje,mjesto radnje Jastrebarsko,datum 2.4.2016. Tvrtka Pavin ima svoj sajam,traktori Antonio Carraro,gotovo svi modeli.Sajam se otvara u 9 pa dok potraje,naš prijatelj GROF nas poziva na tradicionalno druženje,parking,ulaz,iće i piće osigurani,pa tko može ,druženje je osigurano,pozdrav za cijelu ekipu od našeg prijatelja iz Jezerana.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ja bi rekel da je ovo kućni sajam po uzoru na zapadne zemlje. Još ako daje uobičajene popuste kao na zapadu, onda je to OK. :icon_fU:
To bi trebal biti strogo ciljani sajam s proizvodima iz Pavinovog prodajnog asortimana.

Druženje je uvijek dobro došlo, tko god ima mogućnosti i priliku. :icon_pidu:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,391
Da, samo su kućni sajmovi organizatorima isplativiji od Gudovca...nažalost.
O nekom velikom posjetu teško je govoriti. To je onak...više za lokalce i pijance (vinogradare) :D:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Pa isplativiji su zato što ovi kao tipa Gudovački,misle da treba pojedine izlagače oguliti skroz naskroz.Vidjelo se to na zadnjem,koliki su otkazali,čudna razmišljanja u upravi Bjelovarskog sajma.Puknuti ,pa tebi je blizu,možeš i beciklinom .ZJ bi se ti zajebao,ima jako puno vinogradara koji slabo piju,više popije društvo koje obilazi vinogradara.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,391
Ajkula, pa kaj nisi videl smješka?

Pri nas je poznata poljoprivredna škol. Jedna od smjerova je bil Voćar-Vinogradar-Vinar-Pijanac, pa zato to velim :)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
Možda navratim ak se sjetim,barem mi nije daleko.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ZJ,sve ok,ali kod nas po Bilogori je unazad nekoliko godina niknulo dosta vinarija i odmorišta,a drugovi u plavom baš onda na tim terenima provode zakon,pa ne daju ljudima ni da popiju pošteno
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajkula, pa to onda znači da nas dvoje nećemo u Gudovcu u nedjelju popiti sokič?
Bude gudovački sajam profitiral - istrošili su se da poprave onaj puknuti beton di smo predprošle godine nas dvoje stajali. :icon_razz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Johabice,tko je to rekao,jedino da me bolest spriječi ili kakva nevolja,ma koji crni asfalt,baš smo naj taman,ne trebamo nikog da nas pridržava:cool2::cool2:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
možda bi ja i došo bicikolm , ali znaš , kad se svega sjetim , stegne mi se srce ..
Nego ti se ja bojim kako me ovaj za rukicu doveo na primu ..kaj ako odluči odbaciti i ovu krv i znoj i kupiti jon dira , baš mi se ne poteže do novokomerca tj. osijeka na biciklu .
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma ne smiješ biti pesimist puknuti,ako se ti odlučiš za jebenog Amerikanca ,tj.John Dera,ima i toga u Bjelovaru,samo eto još nemamo brzu cestu pa te to možda obeshrabri,ali obećali su to i ova garnitura političara,:icon_fU::icon_fU::icon_fU::icon_fU:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kaj, dobili bute brzu biciklističku. :(hi):
Odmah sam dobil volju srediti svojega biciklina iz 1979 ili 1980. :icon_scratch: Već sam pokazal kad sam ga kupil. A taman bi mi dobro došla jedna tura do Bj po brzoj biciklističkoj cesti. :(rofl): Usput bi mi se sigurno i Puki pridružil. :drink:
Nije fora :icon_jook: sam.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
novokomerc u bjelovaru , svaka čast ...
ipak treba gledati iz tvog optimističkog drva ,


s prime na đon dira , to bi bil posel.... barem da boja bude ista .

je*eš traktor koji ima sva 4 kotača ista
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
iwanho , budemo mi dobili brzu ,ali naši lokalni su 0 bodova za Podravce,oni sve odvukli sebi,tako da Bjelovar standardno kupi mrvice,takvo je glasačko tijelo.Puknuti ,ja imam malog ferca,malo je mlađi od mene,tako da ne znam kako se vozi traktor sa istim kotačima.Eto kada bi bio vinogradar ili vočar tko zna što bi si kupio,za mene bi bio idealan jedan mali tenkić.Ali evo malo šale ne škodi,uglavnom na sajmu se prezentira PAVINOV program,za hostese ne znam dali budu,ako i budu red je da mi oženjeni to ne gledamo.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,391
Pa kad dojdeš v neki restoran, kaj ne pogledaš meni (jelovnik)?
Ne znači da sve moraš i probati.

Tak ti je i z hostesama:D:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Gledanje ni po Božjim i crkvenim pravilima nije grijeh. :icon_super:
Ali se lako izrodi u grijeh. :icon_eyes:
Doduše, nama u sedmom desetljeću malo teže i rjeđe, osim sagriješiti mislima ili riječima. :=:)
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
A još brže dolje, pogotovo ak si bez bremzi. :icon_rofl:

Ima jedna angdota kod nas za vožnju s biciklom.
Jednog biciklistu na nizbrdici zaustavlja policija, a on ne staje nego viče:
"Ja sam Mika i nemam bremzi". :(hi):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dragi forumaši za sve informacije oko sajma u Jastrebarskom Nazovite našeg ličkog prijatelja na mobitel 098229916
 

Najnoviji postovi

Na vrh