• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pcelar entuzijasta

ekstrem

Novi član
Tu od
20 Srp 2018
Poruka
5
Zivim u Makarskoj,Tu sam registriran vec neko vrijeme ali za sada samo citam,kad vec nemam nesto pametno za napisati :)

A sta da Vam kazem,prije desetak godina sam kupio tri kosnice da se malo zabavljam cisto za hobi,uvukle mi se pod kozu tako da

sam trenutno na oko 120-150 kosnica i jos uvjek je to hobi samo sam sada ja pcelama hobi :)

Naravno ima i dobrih i losih godina ali za svaku sljedecu kazem to ce biti godina za pamcenje

Zarade ima ali nedaj boze da mi zena zna koliko sam do sada ulozio u njih i jos uvjek ulazem ,dala bi mi rastavu braka

Pozdrav svim clanovima
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Bravo Bravo
Naravno ima i dobrih i losih godina ali za svaku sljedecu kazem to ce biti godina za pamcenje
Ovaj tvoj optimizam me podsjeća na braću trotter kad kažu " in this time next year we'll be rich"
Svaka čast na tom i sam tako razmišljam. s-l300.jpg
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Samo hrabro naprijed,bio to hobi ili ne glavno da to tebe usrecuje,rezultati budu vec dosli.Takodjer Imam mali vinograd,nesto sume i zemlje te mi to dodje ko hobi a ujedno da mi sinovi ne ljencare.

ps.dobro da si napisa,sad Imam razlog da me skvo odjeebe
 

Najnoviji postovi

Na vrh