• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Peć BUDERUS Logano S121-2 PIROLIZA

pcmarec

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
100
Prodaje se peć na pirolizu Buderus Logano 121/2 38KW kupljena u 12 mjesecu 2013 plaćena 16600kn prodaje se za 12000kn HITNO

Oglas iz usluge pa zvati na mob: 098/250-685
LP

201303120128040.S121-2%5B1%5D.jpg
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Kaj ne valja s peći da se prodaje?

Jel bila uopće u uporabi ili je skroz nova nova na paleti?
 

pcmarec

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
100
Znam samo da su zadovoljni i zele kupiti pec od 80kw zato se prodaje,pec je u funkciji, nije na paleti, plan je bio grijati 500 kvadrata a kad se vidlo da je to super, onda se krenulo u realizaciju grijanja 1500kvadrata tako da treba jaca pec

Oglas je iz usluge pa molim da nazovete na broj i pitate

Lp
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
to je vrhunska peć, zadnji krik tehnike po pitanju iskoristivosti drveta...
meni žao ko pasu što sam kupio običnu...
ako netko hoće moju buderusicu 36 kw, nikad gorjelo u njoj, ja bi odma kupil ovu...:icon_e_wink:
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
I ja imam istu, peć je mrak. instalirana je u 11. mjesecu 2013. preko poticaja energetske učinkovitosti iz županije. Jesi marec i ti to tam dobil?

Uglavnom, ložim ju kad je bilo -9 vani intervalno svakih 12 sati (a i inače), pol tačke stane u nju, ja imam 32 kw i bafer 800 lit, a potrošnja drva se doslovno prepolovila u odnosu na prijašnju U22 koja je na 24 sata gutala dvije tačke...

No ja bi rekao ušteda na drvu 35 do 40% jer je ove godine zima blaža... sad ložim pol peći i traje 12 sati jer je toplo vani... duže nejde makar napunil punu u ove tople dane, drva tinjanjem samo propadaju. Tak da treba paziti kak ju hraniti :icon_rolleyes:
 

pcmarec

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
100
Ja imam kod sebe doma isto grijanje na pirolizu i ne mogu se tome nadiviti kak je to dobra stvar, imali smo cca 2900kn plina mjesečno po zimi a sad imam grijanje i toplu sanitarnu vodu besplatno, je investicija to sve ali 20god sam miran i netrebam o tome razmisljati, a da ne govorim kolko ćemo ušparati, još smo složili i solarno po ljetu tako da nemam više nikakvih problema, i preporučam svakome
Ja imam buderus logano peć ali 32KW, dva centrometalova pufera po 1000l s time da u jednom imam potopljen bojler i spiralu za solar
ložim sad dok je temp. oko 0 ili u plusu jedanput na dan punu peć, i to je to, a kad je baš zima onda jedanput još doložim malo, i to je to :(y)::(y)::8):

Ako ko želi, peć se prodaje i to je super peć i za jeftine novce jer u dučanu košta 17000kn a ovo je ipak jeftinije i to dosta, možda se da još i neke spustit cijena ko zna, zato je nabolje zvat na telefon

Lijep pozdrav
 

Najnoviji postovi

Na vrh