• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Petar4444

  • Temu pokrenuo PeTaR4444
  • Datum prvog posta
P

PeTaR4444

Guest
Evo da me malo upoznate.Zovem se Petar dolazim iz Imotskog dalmatinska zagora .Imam 15 godina upisat ću tehničku školu.Moja se obitelj stočarstvom bavi već 5 godina imamo 30 krava i junica .
Ovo su moji strojevi:
Massey Ferguson 294S
Massey Ferguson 142
Ursus c-355
balirku Claas Markant 55
grabljačicu Sip 180
roto kosu Sip 135
bočnu kosu GM
frezu
plugove
cisternu za ispunpavanje gnoja
prikolicu za razbacivanje gnoja
dvije prikolice za bale
utovarivač za MF142
 
P

PeTaR4444

Guest
ta prikolica za bale je ona IMT-eova i od Vinodolke zakačimo jednu za drugu i na njih obe natovarimo 6 rolo bala netreba nam veća pa s njih dvje kupimo tako bale.
 
P

PeTaR4444

Guest
Evo slika :
img1495pcj.th.jpg

img1438b.th.jpg

img0130q.th.jpg

img1964s.th.jpg

img1963ift.th.jpg

img1961q.th.jpg

img1960w.th.jpg

img1959tbm.th.jpg

img1958u.th.jpg

img1957u.th.jpg
 
P

PeTaR4444

Guest
Nije moj to smo ja i ćaća kod jednog Fabe pošto naš neće da ulazi u zemlju njegov smo posudili to je bio trobrazdni samo je on skinio pošto njegov MF 55 ks nije ih mogao vuć pa je sad dvobrazdni odlični su njemačka marka sutra ću vidi pa ću ti reć ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh