• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Petretic

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Evo pošto sam na ovom forumu malo duže vrijeme i došlo je vrijeme da se predstavim moje ime je Nikola Petretić imam 14 god i pomažem tati u polji i doma imam 2 traktora Imt 549 deluxe i Imt 539 deluxe ne radim puno zemlje otprilike 30-35 rali nisam siguran točno stim da kosimo tuđe njive jer se oni ne bave time pa mi kosimo to obrađujemo 10 rali zemlje 5 rali šenjica zob ječam a ostalih 5 rali kukuruz imamo 450 komada trsova tako da imamo samo za naše potrebe

I lijep pozdrav :weedman:
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
dobrodošao....samo daj koji puta upotrijebi zarez...:mrgreen:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
dobro došao

al daj mi reci kak si uspijel nabit 500 i nešto postova a da se još nisi predstavil:scratch:scratch
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
dobro došao

al daj mi reci kak si uspijel nabit 500 i nešto postova a da se još nisi predstavil:scratch:scratch
Pa kaj onda? Ja sam se predstavil u jubilarnom 3000 postu, a da sam znal nebi ni onda :madmana:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

dobro došao i nikad nije kasno za predstavljanje:supz:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh