• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pile za ogrijevno drvo

V

Vjerni983

Guest
Jbg otišli iz teme...ova pila sa videa je luda stvar...toga kod nas još sigurno nema
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kolko si dal za to? Ili si dobil...
Nesmem reći , bude vam smješno

Jbg otišli iz teme...ova pila sa videa je luda stvar...toga kod nas još sigurno nema
Boga mi , svi ovi "tajfuni" se mogu skriti ..naravno treba uzeti u obzir da ovo ne cjepa nego samo pili .
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
ovo je za mene tajfun, tko to proizvodi, Colt:mrgreen:....nego sam primjetio da dečki imaju najviše problema da prate i pogode rupu....ne bi li bilo bolje da je bubanj napravljen od sitne kromirane mreže(ko kolica u trgovini) pa da se bolje vidi...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ovo je za mene tajfun, tko to proizvodi, Colt:mrgreen:....nego sam primjetio da dečki imaju najviše problema da prate i pogode rupu....ne bi li bilo bolje da je bubanj napravljen od sitne kromirane mreže(ko kolica u trgovini) pa da se bolje vidi...
Bit će da je i njima novotarija
Da su samo izbušili pokoju rupu na revolveru bilo bi preglednije
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
to se desilo i mom rođaku bio je problem sa crijevom od vakuma
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
http://www.motorsaegensammler.de/Solo-650X.htm

ovu imam, odnoso to je još od dede, nije radila od 1993 skoro pa niš dok ja nisam malopilil s njom,, pa mi se pojavil problemčić, naime, kad se zagrije krepa i dok se ohladi opet ne pali, pa bi vas molil ak neko zna kaj bi joj bilo da napiše
Proverio si filter u rezervaru?

Puknuti,
Sta si dovezao kuci u kutiji?:rolleyess:
Pozdrav!!!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Puknuti,
Sta si dovezao kuci u kutiji?:rolleyess:
Pozdrav!!!
Kaj ti e vidiš moje slike?
U kutiji je pila , motorna pila SOLO 610 av ..i još čekam karike :rolleyess:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Kaj ti e vidiš moje slike?
U kutiji je pila , motorna pila SOLO 610 av ..i još čekam karike :rolleyess:
Kaj ovaj nema?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kaj ovaj nema?
Narućil sam orginal u solo jankomir , a oni otežu naruđbu prea svom dobavljaču jer štede na transportu ..ma ne žuri mi se ...ionak nemam drvi za piliti .
A vidim na forumu da se slabo prodaju ...ma tko bi od mene kupil dobru staru solo pilu .. radije kupe novog kineza u švapskom ancugu.
 
B

budanec

Guest
evo danas sam išao gledat jednu alpinu 4000. i to ću vjerojatno kupit za granje rezat trebala bi biti dobra. imam 2 štilovke za veče poslove i ova bi bila za manje. pa me zanima što mislite o toj pili
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
bolje ti je uzeti đonsored manju za te stvari puno kvalitetnija samo zavisi koliko si spreman platiti mislim da su alpine jeftinije
 
B

budanec

Guest
bolje ti je uzeti đonsored manju za te stvari puno kvalitetnija samo zavisi koliko si spreman platiti mislim da su alpine jeftinije
da puno je jeftinija, i bar mi ju nebu žal koristit.A kad se pokvari bum ju hitl i kupil novu
 
Na vrh