• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pitanje Deutz-Fahr 1002

  • Temu pokrenuo vranac
  • Datum prvog posta
V

vranac

Guest
Dakle imam taj kombajn 1980 godina.Imam jedan problem.Jesenas dok sam kombajnirao kukuruze primjeto sam da u radu nakon nekih 2-3 sata nece variator primat guram rucicu al nikak ne ubrzava,ne skuplja remenicu.Pumpa po meni nije jer bez problema dize adapter i ulja ne fali ima ga dovoljno.Jel ima tko kakav prijedlog odakle da krenem.
 
P

Poljodjelac

Guest
vranac kaže:
Dakle imam taj kombajn 1980 godina.Imam jedan problem.Jesenas dok sam kombajnirao kukuruze primjeto sam da u radu nakon nekih 2-3 sata nece variator primat guram rucicu al nikak ne ubrzava,ne skuplja remenicu.Pumpa po meni nije jer bez problema dize adapter i ulja ne fali ima ga dovoljno.Jel ima tko kakav prijedlog odakle da krenem.


Jesi li riješio problem sa varijatorom?
 
P

Poljodjelac

Guest
Ja sam imao s tim problema pa ako ti mogu pomoći, javi se.
 

Najnoviji postovi

Na vrh