• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pitanje o kosilici olympia?

  • Temu pokrenuo vrnogracan
  • Datum prvog posta
V

vrnogracan

Guest
E ovako ,nisam znao gdje da ubacim tu temu pa sam je stavio tu,,naime zanima me nesto o mojoj kosacici olympia,,nesto mi iskace iz 2 brzine kad idem uz uzbrdicu iako nije golema iskace a prvom ide ,,a tako i kad kosim nemogu drugom nikako vec uvijek prvom ,sporohodnom ili brzohodnom,,mene zanima moze li ona kositi i drugom i zasto sse desava to ako nebi trebalo..hvala
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
mnogo stvari moze uticati na to sto iskace iz druge brzine. verovatno su zubi na zupcanicima se sjeli pa malom povrsinom nalezu jedni na druge. pojedenost vilice [ viljuske] koja ukljucuje zupcanik druge brzine ili pojedenost brave za zabravljivanje brzina. luft prevelik na lezajevima itd. ovo je najcesce . e sad redom se mora dobro pretresti i pregledati ali za to treba ipak kvalitetan majstor i strpljenja
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
Neki dan uslikao ovu kosilicu,ima Lombardini dizel motor,kresnula iz prve nakon duugo godina stajanja.
 

Prilozi

  • 20200411_112154.jpg
    20200411_112154.jpg
    168 KB · Pregleda: 12
  • 20200411_112431.jpg
    20200411_112431.jpg
    106.9 KB · Pregleda: 12
Na vrh