• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pitanje u vezi papira

M

Miško 007

Guest
Može biti ali oni što pišu po knjižicama nigdje se ne podudaraju s onima na traktoru tako da me baš ne sekira to.
Njihova nemarnost.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Može biti ali oni što pišu po knjižicama nigdje se ne podudaraju s onima na traktoru tako da me baš ne sekira to.
Njihova nemarnost.
Kak to misliš?:madmana::madmana::mrgreen:.
 
M

Miško 007

Guest
Pa na tehničkom niti ko gleda brojeve niti ništa.
A to gdje su ukucani ni oni sami ne znaju pa zato ne gledaju... :D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa ne bih se složio sa tobom da ne gledaju brojeve,tu kod nas se provjeravaju i po nekoliko puta i ako šta fali ,odu dva dana da pohvataš stare papire,račune ,svjedoke i j. bilježnika i svi da ti uzmu malo novčića
 
M

Miško 007

Guest
Ma nabijem ih traktor se već kod njih regao 16 godina zaredom.
Onda ih lijepo pitaš kako si prije registrirao malo napraviš scene i da vidiš neće oni niš više reći.
 

raskriski

Član
Tu od
19 Tra 2014
Poruka
108
Pozdrav, imam slično pitanje :
Kupio sam IMT 539 pred otprilike mjesec dana u Karlovcu. S tim čovjekom sam sklopio kupoprodajni ugovor i za svaki slučaj sam pitao u MUPU Delnice da li mogu na tehnički, tj. da li mi još nešto treba. Nakon provjere propisa odgovoreno mi je da mogu normalno na tehnički pregled, naravno sa uplaćenim osiguranjem. Napominjem da je ovaj iz Karlovca kupio traktor u Sloveniji, imam i taj kupoprodajni ugovor i prometnu dozvolu ( odjavljen 27.03.2014 u Sloveniji )
Danas su dečki iz Tehničkog pregleda iz Ogulina došli kod nas u mjesto i ja krenem to riješiti. Rekli su da moram voziti traktor ili u Karlovac ili u Rijeku da se napravi homologacija jer inače nemogu na tehnički pregled.
Što se tu može pametno napraviti i da li ga zbilja moram voziti negdje jer to vozikanje nije uopće jeftino. Kako ga je ovaj uopće dopremio iz Slo ako nije napravio homologaciju ?
Molim neki savjet hitno, hvala
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Najvjerojatnije taj koji ga je uvezel iz SLO ima papire o homologaciji
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Onaj koji obavio prvu registraciju.mora mati papir o homologaciji,mene je prije 10 godina homologacija koštala 2x50 DEM za dva profesora za piće:icon_fU::icon_fU::icon_fU:
 

sina

Član
Tu od
21 Ožu 2014
Poruka
150
Od pokojnog djeda ostao mi IMT 539 koji je bio registriran zadnji puta 2000.g, na ostavinskoj raspravi traktor nije prenešen na nikoga (neznam iz kojih razloga)
dal mogu i kako sad taj traktor prepisat na sebe i registrirati ga?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,693
Treba napravit nadopunu ostavinske o naknadno pronađenoj imovini, kad se dobije riješenje o nasljedstvu onda se sa tim papiron ide na tehnički.
 

Najnoviji postovi

Na vrh