• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pitanje

B

Bobo

Guest
Danas pricao s mojim kombajnerom da mi kaze sto zna o djuri MK770, jer mi je usao u uzi izbor za kupovinu...

Rekao mi da i on boluje na dosta mijesta, isto kao i zmaj 133... kaze da na pogonu ima neke diskove, sunca... nije mi oblik znao objasniti i kaze da to ljudima cesto odlazi, a da je taj dio jako skup... I jos je neke sitnice nabrajao, isto kao i zmaj 133...

Al mi je jos i reko: "Koji god da kupis, ti ces mu biti zadnji kupac, jer ga neces sigurno moci prodati dalje. moj prijedlog je da stisnes zube i kupis bilo kakvog fahra ,jer su oni na glasu i uvijek ce netko naletjeti tko ce ga kupiti, a od zmaja i djure bjezi."
 

Najnoviji postovi

Na vrh