• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pitanje????

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
ej ljudi moze pomoc??ak zna ko di je u velikoj gorici kakav ducan ili banka koja uzima traktore onim koji nemogu placati leasing ili kredit.....to sam cul da ima...... pa ak ko zna ak moze javi....HVALA!!!!!!!
 
V

Vujo

Guest
probaj pitati u STEPKu sa kim imaju ugovor sa kojom bankom ali mislim da toga ima jako malo
to ti ide preko javnobilježničkih ureda a oni se pokušaju dogovorit na sve mile načine samo da uzmu lovu !!!
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Nemoj nam kazati da bi to ti zelio kupit dobar traktor ispod cijene,tj.da sjednes na neciju muku :scratch
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
pa kakve to ima veze. čovjek nije mogao otplačivat i traktor i uzeli su mu ga i traktor je opet na dražbi. čovjek koj ga kupi jeftino je kupio dobar traktor a to nema veze od koga si kupio i čije je to bilo. ja sam se zahebao kaj nisam tak kupio a mogao sam i to praktički novo. to jest malo pokvareno slažem se al ako ne kupiš ja ti ili bilo tko drugi opet bude neko treči. a čovjek koji ga je otplačivao i uzeli su mu može samo plakat ili podmiti dug a to naravno samo rijetki mogu u ovoj krizi
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nisam znao gdje da postavim svoje pitanje pa sam naletio na ovu temu,da nemoram novu otarati.
Znači htio bih vas pitati ako neko možda zna šta je to OECD signalizacija na traktoru,to nam piše u ponudi za traktor a koga god smo pitali niko ništa nezna,a ni na internetu nisam mogao ništa pronači o tome.Predpostavljam da je to ritirka iliti rotirajuče svijetno.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
OECD (b) izvještaji o ispitivanju prema zahtjevima OECD (Organizacija za ekonomsku suradnju i razvoj) normi, koje je izdao ovlašteni laboratorij;to znači da je traktor sukladan sa važečim propisima,tak nekakvo sranje,niš posebno
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
kakve to veze ima sa signalizacijom?
 
Posljednje uređivanje:
O

OPG Zagorec

Guest
ej ljudi moze pomoc??ak zna ko di je u velikoj gorici kakav ducan ili banka koja uzima traktore onim koji nemogu placati leasing ili kredit.....to sam cul da ima...... pa ak ko zna ak moze javi....HVALA!!!!!!!

Đelac prije jedenu letu ti su bila 2 belarusa v t.r.c.z-u oba dva 2007 god
Jedan 90 ks a drugi 120 bili su oko 30 000 kn tata ga je ni stel zeti jer su bili malo razjebani tu je bilo dok sam ja svojega dopeljau IMT 577
 
Na vrh