• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pjesme

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
ISKRENO, tjeo sam pitat za lički forum, čuo sam da nešta pričate o njemu al sam zaboravio :madmana:
 
G

GROF

Guest
dado 1 kaže:


marko, marko!

...kako ti je forumaš dado 1! i napisal., odi na ovaj naš najbolji lički forum., tamo pgljedaj, ima od; običaja, nošnji, glazbe, industrije, turizma, traktora, ..., svega ima!!!

PITAJ, SAMO PITAJ ČA TI NI JASNO ILI NEZNAŠ!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Hvala vam obojici našao sam sve što mislim da mi treba i vidit čemo u u petak(7.2.'09) šta če biti sa tim.

Puno vam hvala!!! :supz:
 
B

Bobo

Guest
Ekipa, ajmo da vidim tko slusa radijski program zadnjih dana...


Radi se o nekoj pjesmi kojoj sam cuo samo kraj i pjeva ju lik na bosanskom naglasku i ono (da se tako izrazim) po seljacki rjeci idu:

Men' se cini, cini m' se i ono... bas zanimljivo se cinilo... ma ono, meni je bilo smjesno do bola, al refrena nikako da se sjetim pa vas molim za pomoc da otkrijete koja je to pjesma...

Unaprijed hvala!
 
L

Luka.

Guest
@ Bobo ne preostaje ti ništa drugo nego slušat radio i saznat koja je to pijesma. :lol: :lol:
:lol:
@ jokapz jel imas msn da ti pošaljem??
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
Bobo kaže:
Ekipa, ajmo da vidim tko slusa radijski program zadnjih dana...


Radi se o nekoj pjesmi kojoj sam cuo samo kraj i pjeva ju lik na bosanskom naglasku i ono (da se tako izrazim) po seljacki rjeci idu:

Men' se cini, cini m' se i ono... bas zanimljivo se cinilo... ma ono, meni je bilo smjesno do bola, al refrena nikako da se sjetim pa vas molim za pomoc da otkrijete koja je to pjesma...

Unaprijed hvala!


koju stanicu si slušo da znamo pa ako ju tko čuje da ti javi
 

Najnoviji postovi

Na vrh