• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plastenik sa jagodama

  • Temu pokrenuo majamlakic
  • Datum prvog posta
M

majamlakic

Guest
Pozdreav svima treba mi vasa pomoc zelela bih da podignem plastenik na hidroponiskom uzgoju a neznam sta mi sve kao oprema treba od podizanja plastenika do njegove unutrasnje opreme znam osnovne stvari ali nisam upucena bas u sve pa molim da mi nekoi odgovori uzgajala bih jagode.hvala
:(hi)::(hi):
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Re: plastenik

O plastenicima imas sve na povrtlarstvu a oko hidroponije bi mogao pomoć kolega Hydra, aktivan također na povrtlarstvu.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
Re: plastenik

jagode na hidroponiji su bile aktualne nedavno, čak mislim da je temptation to probao, pa ga probaj kontaktirati...
 
M

majamlakic

Guest
Re: plastenik

O plastenicima imas sve na povrtlarstvu a oko hidroponije bi mogao pomoć kolega Hydra, aktivan također na povrtlarstvu.

hvala ljepa kotaktiracu gospona hvala jos jednom
 
M

majamlakic

Guest
Re: plastenik

jagode na hidroponiji su bile aktualne nedavno, čak mislim da je temptation to probao, pa ga probaj kontaktirati...

Hvala ljepo kotaktitacu gospona hvala jos jednom
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Re: plastenik

Hvala ljepo kotaktitacu gospona hvala jos jednom

Imaš u Vrbovcu pokazni plastenik sa jagodama u hidroponskom uzgoju...to je jako skupi sport i zahtijeva određeno osnovno znanje,a i poprilično košta početna investicija...
Ako ne možeš plasirati jagodu po 30,00kn/kg jednostavno nije isplativo...
 

Najnoviji postovi

Na vrh