• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Plastični zupčanici za minieash karcher k2.300

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
Poštovani forumaši,

pokvario mi se miniwash karcher k2.300, tj potrgali su se plastični zupčanici u njemu. broj zupčanika je 5.352-093. Nalaze se između el motora i pumpe.Ne mogu ih nigdje naći za kupiti.

Molio bih Vas ako imate rashodovani takav tip miniwasha ili znate nekoga tko ima da mi javite u temu ili na pp. Unaprijed se zahvaljujem,
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Kaj si stavio taj link, samo radi slike?, jer to je davno prodano. Imaš servis u Prelogu i Draškovcu, potraži brojeve na google pa pitaj.
 

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
stavil sam samo radi slike. servisi nemaju. zvao sam ih vec. mozda ak im neko donese sa potrganom pumpom mi budu javili jer ih nema za kupiti
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Ja imam doma neki k serije na kojemu je pumpa crkla,pogledam navečer.
 

Najnoviji postovi

Na vrh