• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plava Nafta korisnik

  • Temu pokrenuo plavanafta
  • Datum prvog posta
P

plavanafta

Guest
Pozdrav svima.

Ustvari registrirao sam se ovdje, jer imam viška plave nafte (na kartici), što neću iskoristiti do kraja godine sigurno.

Tako da ukoliko nekome iz središnje HR (od Bjelovara do Siska, ili od Ivanića pa do Požege) fali nafte neka mi se javi na PM, pa ćemo se dogovoriti. Imam ~3000l viška, samo veće količine dolaze u obzir.

Lijep pozdrav svima.
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,969
Pozdrav svima.

Ustvari registrirao sam se ovdje, jer imam viška plave nafte (na kartici), što neću iskoristiti do kraja godine sigurno.

Tako da ukoliko nekome iz središnje HR (od Bjelovara do Siska, ili od Ivanića pa do Požege) fali nafte neka mi se javi na PM, pa ćemo se dogovoriti. Imam ~3000l viška, samo veće količine dolaze u obzir.

Lijep pozdrav svima.
Ja zemem sve u šusu ako daš na zapis.
 

Najnoviji postovi

Na vrh