• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PLUGOVI OVERUM

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Potraži pod Agrolux-Overum. Mislim da se firma zove ŽTŽ poljopr mehanizacija
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Hvala! Jel oni samo proizvode plugove sa npr 3, pa nadalje brazde ili ima manjih?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dal se može nabaviti dijelova za stare ili starije Overum plugove kod nas u HR??
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
Šta reči na ovaj plug , bio sam ga gledat , i dopada mi se , čini mi se da bi za Case bio stvoren , svi potrošni djelovi novi , čak su i nove glave plužnih tijela , kompletno obnovljen



kolega forumaš "marko93" u pozadini


 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Jel to u traktor marketu?Čini mi se glomazan plug,casse bi imao sa njime borbe u transportu možda.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Uzimaj odlicni plugovi!!
Lako moguće da će moj CX3100, isti kao Markov biti na prodaju (viša sila).
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
Da , to je tamo, ubiti Kim- Agro to jedan covjek ima kod Temelja iznajmljeno.
Visina mu je 75 cm , od brazde do brazde 100, ja mislim da nebi bilo problema u transportu. Case ima 6 t sa utezima. I cjena za plug je 3500 e sa pdv.
covjek rekao da mozemo i probat orat kod njega, uzmemo traktor neki tamo , naravno uzeo bih neki snage kao kejs i onda bi vidli kako to ide.
Ali plug je vrhunski, oblik daske onak kak mora biti za tvrdu zemlju.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ako ti cijena paše probaj i kupi ako zadovoljava,plug je sigurno kvalitetan i dobar.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Da , to je tamo, ubiti Kim- Agro to jedan covjek ima kod Temelja iznajmljeno.
Visina mu je 75 cm , od brazde do brazde 100, ja mislim da nebi bilo problema u transportu. Case ima 6 t sa utezima. I cjena za plug je 3500 e sa pdv.
covjek rekao da mozemo i probat orat kod njega, uzmemo traktor neki tamo , naravno uzeo bih neki snage kao kejs i onda bi vidli kako to ide.
Ali plug je vrhunski, oblik daske onak kak mora biti za tvrdu zemlju.

Probaš neki traktor tamo pa ćeš biti možda prvi zadovoljan za kojeg sam ja čuo:biggrin:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
ja ako budem tamo ču probati plug a ne traktor , on me ne zanima ...:D
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Cabage, upravo je kolega forumas koji je prije tebe komentirao zadovoljni kupac traktor marketa..
A sta je, je, tu i tamo zna imati dobre traktore. Bar koliko se vidi sa slika.
 
Na vrh